سریال و پخش خانگی

طعنه حامد بهداد به سعید راد

حواشی این سریال از آنجا قوت گرفت که سعید راد به عنوان یکی از بازیگران سریال حرف های عجیبی زد و وقتی با انتقادی مبنی بر اینکه چرا در چنین اثر کم مایه ای بازی نموده، روبرو شد گفت اشتباه نموده و سعی می نماید چنین کارهایی را نپذیرد تا به شعور مخاطب توهین نشود.

13 فروردین 1400

عدالت خواهی به سبک ده نمکی

تهران (پانا) - سریال های به اصطلاح استراتژیک روزهای ابدی و دادستان -که اولی قصد روایت تاریخ انقلاب را داشته و دومی نیز مالامال از شعارهای باب روز درباره عدالت طلبی و مبارزه با آقازادگی و مسائلی از این دست است، در مواجهه با مخاطبان تلویزیون نتوانسته اند...

27 اسفند 1399

پخش فوق لیسانسه ها از آی فیلم

مجموعه فوق لیسانه ها به کارگردانی سروش صحت پس از اتمام مرد دو هزار چهره از شبکه آی فیلم پخش می گردد.

25 اسفند 1399

(ویدئو) طعنه محسن تنابنده به عنابستانی

جنجال سیلی علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار به سرباز راهوار واکنش های زیادی در پی داشته است. یکی از واکنش های قابل تامل از سوی محسن تنابنده بازیگر سریال پایتخت بوده است.

7 اسفند 1399

عبدالرضا اکبری: دوست دارم نقش بزرگانی چون امام خمینی و خیام را بازی کنم

تسنیم/ عبدالرضا اکبری دوست دارد در فیلم های ایرانی نقش شخصیت هایی مثل خیام و نظام الملک را بازی کند؛ همچون روزی که نقش امام خمینی(ره) را به او پیشنهاد دادند.

4 اسفند 1399

فروکش کردن کرونا فرصتی برای ساخت سریال های رمضان

مصر برای رمضان آینده، 33 سریال در دست ساخت دارد و حتی ممکن است تعداد این سریال ها را افزایش دهد.

26 بهمن 1399

زیرخاکی2 کلید خورد

تصویربرداری فصل دوم سریال زیرخاکی به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا در تهران آغاز شد.

14 بهمن 1399

زورو به زن تبدیل میشود!

اِن بی سی، قرار است سریالی از زورو بسازد که این بار شخصیت اصلی آن یک زن خواهد بود.

1 بهمن 1399

علیرضا کمالی: سرمایه گذاران جای کارگردان ها فیلم می سازند، دوست دارم نقش ابراهیم هادی را بازی کنم

علیرضا کمالی که نقش فرمانده اطلاعات عملیات را در فیلم تک تیرانداز دارد، از تبدیل قهرمان به کالبدی بی جان در سینمای ایران می گوید و معتقد است که این سرمایه گذاران اند که راهنمایی سینمای ایران را در دست گرفته اند.

13 دی 1399

پر مخاطب ترین سریال تلویزیون در سال 1365

هنوز هم خیلی از ایرانی ها کشور ژاپن را با سریال سال های دور از خانه می شناسند و شخصیت اصلی آن اوشین. سریالی که شنبه شب های سال 1365 و در نبود سرگرمی و اوج موشک باران جنگ تحمیلی کانون خانواده ها را گرم می کرد و شهر ها را در سکوت فرو می برد و همه چشم می شدند جلوی...

21 آذر 1399

چه کسانی از ادامه وضع نابسامان نمایش خانگی سود می برند؟

روز گذشته سازمان سینمایی بیان نمود به یک برنامه ترکیبی در حوزه صوت و تصویر فراگیر مجوز داده. همان روز سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در بیانیه ای مجوز صادره از سازمان سینمایی وزارت ارشاد را غیر معتبر دانست.

25 مهر 1399

جوان اول سینمای دهه شصت هنوز جایزه ای طلب دارد

روز 17 آبان 1318 در محله پامنار تهران پسرکی زاده شد شیفته دنیای لوطی ها و مرام و مسلک شان، پسرکی که وقتی به جوانی رسید، دست خسرو شکیبایی را گرفت و به او بال پرواز داد.

1 مهر 1399

حاشیه های یک پروژه فرهنگی، پیاده راه رشت از اعماق تاریخ می گذرد

خبرنگاران- گروه استان ها: هرچند سریال ساخت پیاده راه فرهنگی شهر رشت که بزرگ ترین پیاده راه شمال کشور است به روزهای اوج خود رسیده اما کشف تکه های استخوان و سفال در محل اجرای این پروژه حدس های متفاوتی را در این باره به وجود آورده است.

26 فروردین 1399

سریال شکرستان به افغانستان می رود

سریال عروسکی شکرستان از روز آدینه مورخ 4 دلو ساعت 16:00 به وقت کابل از آی فیلم 2 پخش می گردد.

18 اسفند 1398

5 فیلم و بازی مناسب برای روزهای برفی!

اگر در قسمت های شمالی کشور مستقر هستید، به احتمال زیاد دور و برتان را برف گرفته است. در همین تهران خودمان، به بیرون که نگاه می کنیم، از شدت برف ترس وجودمان را فرا می گیرد. اگر نمی خواهید مثل ما، سه ساعت در ترافیک بمانید، پیشنهاد می کنیم تمام کارهای امروز...

16 اسفند 1398

آخرین خبرها از گیشه سینماهای ایران

آخرین آمار فروش فیلم های سینمایی حاکی از این واقعیت است که پس از یک هفته نیمه تعطیل بودن سینما، در این هفته در آمار فروش سینماها بالاتر رفته است.

25 دی 1398

جشنواره فیلم شانگهای کلید خورد، جنگ ستارگان با جکی چان

به گزارش خبرنگاران به نقل از لس آنجلس تایمز، جکی چان و فن بینگ بینگ از مهمترین نام های داخلی حاضر در مراسم افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم شانگهای بودند.

23 آذر 1398

بهترین موزه های پاتایا در تایلند برای بازدید در نوروز

پاتایا را بیشتر از هر چیز به خاطر سواحل زیبا و بازارهای شبانه رنگارنگ می شناسند. ولی پاتایا، جاذبه های متنوعی دارد که به ساحل و بازار محدود نمی گردد؛ از جمله موزه های جذابی که بازدید از آنها خالی از لطف نیست.

19 آذر 1398

دخترک آت آشغالی از ایتالیا جایزه برد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت جشنواره، فیلم دخترک آت آشغالی از ایران به عنوان سومین فیلم برتر این جشنواره فیلم کوتاه اجتماعی انتخاب شد.

16 آذر 1398

ضرورت تسریع در احداث پارک ویژه برای شرکت های ایرانی در ارمنستان

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با همتای ارمنی خود بر تسریع اجرایی شدن توافق احداث پارک ویژه برای شرکت ها و استارت آپ های حوزه فناوری اطلاعات در ارمنستان تأکید کرد.

4 آبان 1398
تعداد: (24)