طعنه حامد بهداد به سعید راد

به گزارش مجله ویراپارس، حواشی این سریال از آنجا قوت گرفت که سعید راد به عنوان یکی از بازیگران سریال حرف های عجیبی زد و وقتی با انتقادی مبنی بر اینکه چرا در چنین اثر کم مایه ای بازی نموده، روبرو شد گفت اشتباه نموده و سعی می نماید چنین کارهایی را نپذیرد تا به شعور مخاطب توهین نشود.

طعنه حامد بهداد به سعید راد

او همچنین گفته بود: پشیمانم در این سریال بازی کردم؛ امیدوارم هیچ وقت این تجربه تکرار نگردد. اینها 20قسمت را می نمایند 30قسمت و 30قسمت را می نمایند 50 قسمت؛ چون برایشان مردم مهم نیستند و فکر بیزینس خودشان هستند.

همان موقع، منوچهر هادی که کارگردان سریال بود طی پستی اینستاگرامی پاسخ راد را این گونه داد: اگر به هر دلیلی این همکاری به سلیقه شماخوش نیامده و خاطر زیبای شمارا آزرده، من تمام قد به احترام شما، مهربانی هایت و سابقه درخشانت در حوزه بازیگری می ایستم و فقط به خاطرات خوبی که در پشت صحنه با شما داشتم، فکر می کنم. از همه کسانی که به هر دلیلی با سریال دل ارتباط برقرار نکردند هم عذرخواهی می کنم.

حالا اما حامد بهداد که با انتقادی مشابه روبرو شده که چرا در دل بازی نموده، حرف هایی زده که به نوعی طعنه و کنایه هم می گردد به راد محسوب شان کرد: مثل برخی از بازیگرها نیستم که وقتی کاری را انجام می دهم و از یک پل عبور می کنم یک پشت پا بزنم و کسانی را که با آنها همکاری کردم آزرده خاطر کنم. مسؤولیت هر کاری را که کردم،می پذیرم. اگر هم در طول زندگی اشتباهاتی نموده باشم آنها هم قابل جبران و عذرخواهی اند. در خصوص دل، من ازبس که فیلم های خشن و خشونت بار بازی نموده بودم و ازبس که فریاد کشیده بودم فکر می کردم لازم دارم تصویری از خودم به جا بگذارم یا قصه ای را بازی کنم که درراه عشق و محبت و ثبات قدم و صبر و درراه اتصال و وصل باشد و برای خودم تماشاگری جدید فراوری کنم. تماشاگری که با قلب ساده خودش قلاب بیندازد و این عشق را دریافت کند. اگر کار ضعیف یا قوی بوده به من مربوط نیست، من کار خودم را انجام داده ام.می خواستم به واسطه ایجاد مهر و محبت با سوژه ای عاشقانه بتوانم تماشاگر جدیدی فراوری و جذب کنم و با دل دلم می خواست موضوع دیگری را تجربه کنم.

منبع: همگردی
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1513

به "طعنه حامد بهداد به سعید راد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه حامد بهداد به سعید راد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید