اروینگ: واکسن نزدن من، مطابق با آزادی شخصی است

به گزارش مجله ویراپارس، ستاره تیم بسکتبال بروکلین گفت: واکسن نزدن من، مطابق با آزادی شخصی است و از عواقب این تصمیم خبر دارم.

اروینگ: واکسن نزدن من، مطابق با آزادی شخصی است

به گزارش خبرنگاران، کایری اروینگ، ستاره تیم بروکلین نتس تنها در صورتی می تواند برای این تیم در لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا در فصل 22-2021 بازی کند که واکسن COVID-19 دریافت کند، ولی او به هیچ عنوان مایل به تزریق واکسن نیست. این در حالی است که بیش از 90 درصد از بازیکنان شاغل در NBA واکسن زده اند.

اروینگ که طبق قوانین نیویورک، حق حضور در سالن بسکتبال را ندارد و علاوه بر این، بازی نکردن او برایش بسیار گران تمام می گردد. مبلغ قرارداد اروینگ در این فصل 35 میلیون دلار است، ولی او با غیبت در هر مسابقه، 381 هزار دلار از دست می دهد.

ستاره تیم نتس در یک گفت وگوی اینستاگرامی گفت: شما فکر می کنید واقعا می خواهم درآمدم را از دست بدهم یا رویای قهرمانی در لیگ را خراب کنم؟ فکر می کنید من از کارم ناامید شده ام یا می خواهم خانه نشین شوم؟

اروینگ ادامه داد: من آنچه برایم بهتر است را انجام می دهم. من از عواقب این تصمیم خبر دارم، ولی هرگز از رویا و عشق زندگی ام ناامید نمی شوم. واکسن نزدن من، مطابق با آزادی شخصی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1833

به "اروینگ: واکسن نزدن من، مطابق با آزادی شخصی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اروینگ: واکسن نزدن من، مطابق با آزادی شخصی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید