مایکل مور: ترامپ درباره ابتلایش به کرونا دروغ گفته است!

به گزارش مجله ویراپارس، مایکل مور، مستندساز مشهور آمریکایی در پستی در فیسبوک در واکنش به خبر ابتلای دونالد ترامپ به ویروس کووید - 19 ادعا کرد که این رئیس جمهور آمریکا در خصوص ابتلایش به کروناویروس جدید دروغ گفته است.

مایکل مور: ترامپ درباره ابتلایش به کرونا دروغ گفته است!

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مایکل مور 66 ساله با رد خبر بستری شدن دونالد ترامپ در بیمارستان به خاطر ابتلا به کروناویروس مدعی شد که رئیس جمهور آمریکا به دروغ گفته که به این بیماری مبتلا شده است!

مایکل مور که کارگردان مستند مشهور فارنهایت 9،11 است می گوید تنزل آمار آرای ترامپ در نظرسنجی ها او را به تکاپو انداخته تا گزینه هایی برای تقویت محبوبیت رو به تنزلش تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری نوامبر آینده بیابد.

مور اظهار می نماید که با شکست در این زمینه ترامپ به دنبال این است که روز انتخابات ریاست جمهوری را صرف نظر از قانون اساسی، از سوم نوامبر به تاریخی دیگر موکول کند و به گفته این مستندساز، ترامپ کوچکترین اهمیتی به قانون اساسی نمی دهد.

این فعال ضدترامپ در عین حال تاکید نمود که رئیس جمهور آمریکا یک نابغه شیطانی است که هوشمندانه از اخبار مربوط به ابتلایش به کروناویروس استفاده تسلیحاتی می نماید.

مایکل مور در ادامه این مطلبش نوشت: دموکراتها، لیبرالها، رسانه ها و دیگران همیشه به اشتباه با ترامپ همچون یک لوده و یک احمق و یک کودن رفتار نموده اند. بله او همه اینها هست اما او در عین حال یک زیرک است. او زرنگتر از کومی بود. او زرنگ تر از مولر بود. او زرنگتر از 20 جمهوریخواه در رقابت مقدماتی حزب جمهوریخواه بود و سپس همین کار را با دموکراتها کرد و به رغم به دست آوردن آرای کمتر نسبت به رقیبش کاخ سفید را به دست آورد.

مور مدعی شد که کاخ سفید و ترامپ دارند حقیقت را درباره شرایط رئیس جمهور آمریکا پنهان می نمایند که چندان با در نظر دریافت این که وی از بابت دروغ های زیادی گناهکار است چندان جای تعجب نیست.

وی خاطر نشان کرد: یک حقیقت مطلق درباره ترامپ وجود دارد: او یک دروغگوی ثابت قدم، مطلق، سفت و سخت، بی پروا و حرفه ای است. یک دروغگوی سریالی. یک دروغگوی حقیقی اثبات شده.

مایکل مور ادامه داد: چرا واقعا ما امروز حرف او را باور می کنیم؟ آیا حالا او اعتماد شما را به دست آورده است؟

این مستندساز در اثبات حرفش درباره ترامپ به افشاگری دکتر بورنستاین، پزشک نیویورکی اشاره نمود که در سال 2018 گفت که ترامپ به او نامه گواهی داشتن سلامت فوق العاده خود را در زمان کمپین 2016 به او دیکته نموده است.

در یک مورد ذکر شده دیگر از سوی مایکل مور، دکتر رونی جکسون، پزشک کاخ سفید در سال 2018 ضمناً ارائه نتایج معاینه مربوط به سلامت جسمانی ترامپ گفت که اگر ترامپ در 20 سال گذشته یک رژیم غذایی سالمتر را حفظ می کرد می توانست تا سن 200 سالگی زندگی کند و از ژنهای خارق العاده او تعریف کرد.

مایکل مور با این حال در انتهای پستش ظاهرا از ادعایش عقب نشینی نموده و گفت که ترامپ احتمالا ویروس کووید 19 را دارد اما احتیاج به بهبود حالش دارد تا بتواند متعاقبا جوابگوی سوءمدیریت خود در قبال پاسخ به همه گیری کروناویروس در آمریکا باشد.

مور تاکید نمود: در خاتمه به عنوان یادداشت شخصی آقای رئیس جمهور زنده بمانید. خروج شما از زندگی عمومی باید به طریقی درست و در خور اتفاق بیفتد.

مایکل مور در ماه ژوئیه 2016 نیز جزو معدود کسانی بود که پیش بینی نموده بود دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری بر هیلاری کلینتون، رقیب دموکراتش غلبه می نماید. وی هم چنین پیش بینی نموده بود که چهار سال ریاست جمهوری ترامپ به خاتمه نمی رسد یا استیضاح می گردد. وی حالا نیز پیش بینی نموده ترامپ پیروز انتخابات 2020 خواهد بود. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1221

به "مایکل مور: ترامپ درباره ابتلایش به کرونا دروغ گفته است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکل مور: ترامپ درباره ابتلایش به کرونا دروغ گفته است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید