اجرای دکوراسیون داخلی اداری

به گزارش مجله ویراپارس، جهت سفارش و مشاوره در مورد دکوراسیون داخلی اداری یا محل کار خود با شماره های 09125754921 و 021-44274146 و 021-44890732 شرکت معماری هیرادانا تماس حاصل فرمایید

اجرای دکوراسیون داخلی اداری

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با مشاور ساخت در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

اجرای دکوراسیون داخلی اداری :

مصالحی که در طراحی داخلی دکوراسیون اداری باید به کار رود :

در طراحی محیط داخلی همانند نمای ساختمان اداری باید از رنگ های تیره و خط و خطوط های و فرم های ساده استفاده گردد و متریال های که در بازسازی و دکوراسیون اداری کاربرد دارند ،شیشه ، کامپوزیت، چوب، فلز و...می باشند.

طراحی دکوراسیون اداری براساس نیازهای آن محیط :

طراحی داخلی دکوراسیون اداری براساس نیازهای و کاربرد های آن محیط باید اعمال گردد به طور مثال طراحی داخلی بانک ها به صورتی طراحی میگردد که در جهت ایجاد حس امنیت به مشتریان باشد و در طراحی آن بیشتر از عناصری همچون ستون و سردر و مصالحی مانند آجر و سنگ و... استفاده میگردد به منظور انتقال این معنی که پول شما نزد ما امن می باشد و برای حس امنیت در مراجعه کنندگان ازحفاظ و دیوارها به دلیل جدا کردن مشتریان و کارمندان استفاده میکنند.

- طراحی محیط مناسب برای کارمندان و مراجعه کنندگان

در طراحی دکوراسیون داخلی اداره اگر فضا داری یکنواختی باشد به علت وقت زیادی که کارمندان در آن سپری میکنند فضا برایشان به صورت عادی و یکنواخت و خسته کننده میگردد که دیگر اهمیتی به مراجعه کنندگان و اداره داده نمیگردد امروزه برای طراحی دکوراسیون داخلی اداره باید خودمان را جای مراجعه کنندگان بگذاریم که وقتی برای اولین بار وارد اداره میشویم چه حسی به ما دست میدهد اینگونه متوجه میشویم که محیط اداری باید چگونه طراحی گردد .

چیدمان ها می تواند مرتبط با تجارتی که انجام میگردد صورت گیرد یا اینکه نشانگر ترتیب و نظم و فعال بودن محیط اداره باشد . طراحی داخلی دکوراسیون اداری باید به صورت دلپذیر و چشم گیر باشد که فضا خودش به تنهایی حس خوش آمدگی در مراجعه کنندگان به وجود بیاورد و ورودی حس دعوت کنندگی در افراد ایجاد کند و نوع چیدمان و مبلمان دکوراسیون داخلی اداره نکته ای است که حتما باید در خصوص آن بسیار توجه گردد و برای کارمندان از میز و جایگاه هایی استفاده گردد که کار کردن با کامپیوتر با آن راحت ودسترسی به جای پرونده ها و فایل آسان باشد . در طراحی دکوراسون لوکس اداری به سبک مدرن با برداشتن دیوارها فضای بازتر و بزرگتری ایجاد می گردد که حتی مدیران و اعضای اصلی شرکت در کنار کارمندان قرارمی گیرد که با این کار به جز اینکه کنترل کارکنان به راحتی انجام میگردد و رابطه ای مناسبی بین مدیران و کارمندان ایجاد میگردد و همینطور باعث ایجاد روحیه ای تیمی میگردد و در صورتی که هر چقدر رابطه بین این دو بیشتر باشد همراه با حس وفاداری به شرکت و در نتیجه انجام درست وظایف و بهتر شدن عملکرد آنها میگردد . در کنار ایجاد کردن فضای باز در محیط اداری باید حریم و فضای شخصی کارمندان هم حفظ گردد که میتوان با طراحی کردن اتاق هایی در کنار آنها در قسمتی از فضا حالت خصوصی ایجاد کرد . طراحی دکوراسیون داخلی اداری به سبک مدرن که امروزه بیشتر انجام میگردد به ازای هر کارمند 14 متر مربع و محدوده ای هم برای قرارگرفتن وسایل شخصی باید در نظر گرفت که در گذشته به ازای هر فرد 23 مترمربع اختصاص داده میشده است .یکی از اصول مهم دیگر در سبک مدرن ، طراحی پذیرش به صورت گرم و صمیمی است که حس آرامش و صمیمی در مراجعه کنندگان به وجود بیاورد و همچنین میتوان با نورپردازی و رنگ های خاص این حس خوب را در افراد تشدید کرد .

رنگ بندی که در طراحی دکوراسیون داخلی اداره باید انتخاب گردد

رنگ های که در طراحی دکوراسیون اداری بیشتر کاربرد دارند بیشتر رنگ های طیف تیره می باشند به دلیل اینکه رنگ های تیره بیشتر رنگ های خاص سازمانی هستند و می توان در طراحی دکوراسیون اداری رنگ هایی استفاده کرد که نماد آن اداره باشد و باید توجه کرد که در طراحی داخلی اداره مدرن از رنگ هایی استفاده نگردد که بیشتر مردم آن را نمی پسندند . میتوان محیط اداره را به صورت مدرن و با طیف رنگ هایی که در سبک مدرن کاربرد دارند استفاده کرد و اتاق مدیریت را به صورت کلاسیک طراحی کرد .

تعداد میزان پنجره ها و بهره مند از نور طبیعی

بر طبق آنالیز های پزشکان استفاده از نور طبیعی در محیط کار علاوه بر سلامت کارمندان باعث بیشتر شدن فعالیت بدنی و کیفیت کارایی و سطح هوشیاری آن ها میگردد به همین دلیل باید در طراحی داخلی اداری بیشتر به صورتی انجام گردد که نهایت نوردهی را برای کارمندان را داشته باشد.

طریقه نورپردازی در دکوراسیون داخلی اداری

برای زیبا شدن فضای داخلی اداره از نورپردازی های خاصی در بخش های مختلف مانند ورودی و سقف و... که رابطه مستقیمی با مراجعه کنندگان دارد میتوان استفاده کرد ، نورپردازی علاوه بر زیبا کردن و ایجاد هارمونی و هماهنگی با محیط باید به صورتی انجام گردد که نکات ایمنی آن مثل حسگر و سنسور و کاهش مصرف انرژی رعایت شده باشد

از پروژه های بازسازی ساختمان دکوراسیون لوکس بازسازی و دکوراسیون بازسازی منزل و تعمیرات ساختمان ما دیدن فرمایید

منبع: هیرادانا
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 891

به "اجرای دکوراسیون داخلی اداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای دکوراسیون داخلی اداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید