کمرانی: هدف ما کسب 2 سهمیه المپیک در تکواندوی بانوان است

به گزارش مجله ویراپارس، سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان تاکید کرد: به دنبال کسب دو سهمیه المپیک در بخش بانوان هستیم.

کمرانی: هدف ما کسب 2 سهمیه المپیک در تکواندوی بانوان است

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی تکواندوی بانوان ایران قرار بود از روز 28 مهرماه تمرینات خود را با ترکیب مهلا مومن زاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی و یلدا ولی نژاد در مرکز دنیای تکواندو شروع کند.

ملی پوشان در تاریخ مشخص شده با حضور در فدراسیون به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی تست کرونا دادند که پس از اعلام نتیجه، مشخص شد تست دو نفر اعضای تیم بانوان مثبت است و به همین دلیل اردوی تیم ملی به تعویق افتاد.

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: پس از اینکه ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز برگزاری اردو تیم های ملی تکواندو را صادر کرد جلسه ای با رییس فدراسیون تکواندو، نایب رییس بانوان و رییس سازمان تیم های ملی داشتیم که تاریخ شروع اردوها به منظور حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک مشخص و قرار شد اردو را با 4 تکواندوکار شروع کنیم، البته دست ما را برای دعوت از نفرات دیگر نیز باز گذاشتند.

وی افزود: بعد از آن جلسه و با توجه به شیوع دوباره ویروس کرونا و همچنین تعطیلی اربعین حسینی قرار شد اردو را از 28 مهرماه و بعد از انجام تست شروع کنیم. متاسفانه پس از اعلام جواب، نتیجه تست کرونا من و یکی از ورزشکاران مثبت اعلام شد. با توجه به این شرایط ان شاءالله بعد از پشت سر گذاشتن دوره درمان ویروس کرونا، با رعایت پروتکل های بهداشتی اردو را شروع می کنیم.

کمرانی گفت: برنامه ای 45 روزه را برای تمرینات در نظر گرفتیم و بعد از آن تکواندوکاران استراحتی 10 روزه را پشت سر می گذارند که پس از بازگشت، مجدد تست می دهند. با توجه به اینکه تاریخ دقیقی برای مسابقات کسب سهمیه مشخص نیست برنامه تمرینی را به این شکل اجرا می کنیم تا با اردوی طولانی مدت بچه ها دچار تمرین زدگی و خستگی نشوند.

وی اینطور ادامه داد: قطعا ما از این فرصتی که در اختیارمان قرار گرفته استفاده کرده و بر آمادگی جسمانی بچه ها و رفع مسائل فنی آنها تمرکز می کنیم. همچنین بر تنوع تکنیکی و بدنسازی تاکید ویژه ای داریم تا آمادگی لازم را کسب نمایند.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان تاکید کرد: تلاش می کنیم با رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی در طول اردو از تکواندوکارانی که پیش از این ملی پوش بوده اند به عنوان حریف تمرینی استفاده کنیم تا هم شانسی به آنها داده شود و هم ما بتوانیم اردونشینان را محک بزنیم. کسب سهمیه المپیک، مسابقات بسیار حساسی است، ما تلاش می کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و دو سهمیه المپیک توکیو را بدست آوریم.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان در انتها گفت: برای همه مردم دنیا آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم ویروس کرونا هرچه زودتر ریشه کن شود تا بتوانیم با آرامش اردوها را برگزار کنیم و نتایج خوبی را در رویدادهای پیش رو کسب کنیم. از خدا می خواهم ملی پوشان غیور ایرانی در هر رشته ای در المپیک توکیو نتیجه مطلوبی بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1280

به "کمرانی: هدف ما کسب 2 سهمیه المپیک در تکواندوی بانوان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمرانی: هدف ما کسب 2 سهمیه المپیک در تکواندوی بانوان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید