ممنوعیت تیک تاک در پاکستان لغو شد

به گزارش مجله ویراپارس، به گزارش خبرنگاران به نقل از گیزموچاینا، طی 15 ماه گذشته این چهارمین باری است که اداره مخابرات پاکستان (PTA) ممنوعیتی بر تیک تاک را وضع و آن را لغو می کند. اپ چینی نخستین بار در اکتبر سال گذشته به دلیل شکایت های گسترده درباره محتوای نامناسب و غیراخلاقی مسدود شد.

ممنوعیت تیک تاک در پاکستان لغو شد

در بیانیه PTA آمده است: این سازمان پس از وضع محدودیت در 20 جولای 2021 میلادی به مذاکرات با مدیریت تیک تاک ادامه داد. در نتیجه مذاکرات ادامه دار، مدیریت ارشد این پلتفرم تضمین کرد در راستای هنجارهای اجتماعی و قانونی محلی نسبت به اخذ اقدامات لازم برای کنترل محتوای غیرقانونی متعهد است.

در اوایل ماه جاری تیک تاک و مقامات PTA مذاکره ای مفصل درباره بازبینی محتوای پتلفرم و همراستا با قوانین محلی و هنجاری اجتماعی انجام دادند.

در این جلسه، شرکت نوآوری ها، استراتژی های آینده و سرمایه گذاری در بازار محلی جهت تضمین انتشار محتوای ایمن، ثمربخش، آگاه کننده و قانونی برای کاربران پاکستانی را عنوان کرد.

این در حالی است که دولت هند از ژوئن سال گذشته تیک تاک و چند اپ چینی دیگر را مسدود کرده است. این درحالی است که در آن زمان تیک تاک حدود 200 میلیون کاربر در این کشور داشت و اکنون امیدوار است دوباره وارد بازار این کشور شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1909

به "ممنوعیت تیک تاک در پاکستان لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت تیک تاک در پاکستان لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید