لیگ ایران روی هوا بود، همواره خودمان خواستیم تا ستاره شویم

به گزارش مجله ویراپارس، به گزارش خبرنگاران، فرشته کریمی بهترین بازیکن آسیا پس از حدود 16 ماه دوری از فوتسال به دلیل آسیب دیدگی با تیم القادسیه کویت به توافق رسید و در نخستین بازی اش برای این تیم گل زنی کرد.

لیگ ایران روی هوا بود، همواره خودمان خواستیم تا ستاره شویم

فرشته کریمی در تبادل نظر با خبرنگاران درباره حضورش در تیم القادسیه کویت گفت: داستان حضورم در کویت فرایند طولانی داشت. از سه سال گذشته پیشنهاداتی از کویت داشتم. یک سال در ایتالیا حضور پیدا کردم و در سال دوم نیز با تیم باشگاهی ام در ایران به این توافق رسیدم که به صورت قرضی برای آنها بازی خواهم کرد و مدتی بعد به کویت خواهم رفت اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمام برنامه هایم دستخوش تغییرات شد.

بهترین بازیکن فوتسال آسیا ادامه داد: سال جاری نیز حدود 3-4 ماه درگیر پیشنهاداتم از سوی تیم کویت بودم. قرار بود در نیم فصل نخست برای القادسیه بازی کنم اما شرایط کرونا کار را سخت کرد و ویزا بسیار سخت داده شد. دیگر پیگیر دریافت ویزا نبودم تا اینکه از سوی تیم تماس گرفته شد. آنها کارهایم را پیگیری کردند و ویزا دریافت شد. همه چیز قسمت بود که امروز در کویت حاضر شوم.

وی تأکید کرد: سایر بازیکنان ایرانی نیز پیشنهاداتی از سوی تیم های کویتی دارند اما کرونا کار را برای دریافت ویزا بسیار سخت نموده است.

کریمی در پاسخ به این سوال که بعضی اعتقاد دارند به دلیل پائین بودن سطح کیفی لیگ کویت نسبت به ایران حضور ملی پوشان ایرانی باعث افت فنی آنان خواهد چیست، نظر شما چیست؟ گفت: لیگ ایران حدود یک سال و نیم به دلیل کرونا روی هوا بود و تعیین نبود چه زمانی رقابت ها آغاز به کار خواهد نمود. کسی در این مدت به این فکر نکردند که ستاره ها چه کاری انجام می دهند؟ یا بازیکنان خوب لیگ کجا هستند؟ هیچکس به این موارد فکر نکرد. حال در اندیشه ارتقاء و یا نزول سطح کیفی ما هستند!

وی تأکید کرد: در این مدت که به عنوان ستاره در لیگ ایران شناخته شده ایم، خودمان کوشش کردیم و در نتیجه کارهای فردی مان این اتفاق رخ داد. امروز هم که در کویت هستیم موضوع همین است. این طور نیست که بگوییم درنتیجه فعالیت های حرفه ای باشگاه ها، شرایط برایمان فراهم شد. همواره خودمان خواستیم که متفاوت و ستاره باشیم.

ملی پوش فوتسال بانوان ایران توضیح داد: زمانی که دو بار عنوان قهرمانی آسیا را کسب کردیم از حمایت های فدراسیون برخوردار بودیم و کادر خوبی در اختیار داشتیم. الان در شرایطی در کویت حاضر شدیم که لیگ ایران روی هوا بود. قطعاً نقد را رها نمی کنیم که نسیه را بچسبیم. کویتی ها حدود سه ماه منتظر پاسخ ما بودند و من نیز انتخاب کردم که از یک نقطه باید آغاز کنم. ایران سرشار از استعداد است. اگر نظر مربیان این است که ما با حضور در کویت دچار افت می شویم، اعتقاد خودشان است. من و غلامی قدر خودمان را از بقیه بیشتر می دانیم و به فکر خودمان هستیم.

کریمی درباره دوری از خانواده، گفت: همواره دوری از خانواده برایم سخت بود. این بار مانند گذشته نیز حمایت خانواده را داشتم. خانواده تأکید کرد اگر قرار است خارج از تهران و در شهرستان بازی کنم بهتر است که پیشنهادات خارجی را رد نکنم. حمایت خانواده بسیار در تصمیمم دخیل بود. شرایط بسیار سختی را در یک سال گذشته سپری کردم. ابتدا از خانواده متشکرم و دست بوس آنها هستم. به خانواده ام افتخار می کنم که همواره در روزهای سخت کنارم بودند.

ملی پوش فوتسال بانوان اضافه کرد: از تمام کسانی که در روزهای سخت در کنارم بودند و حمایتم کردند تا زودتر به سلامتی ام برسم و به مسابقات بازگردم، تشکر می کنم. از دکتر آفتابی و شهابی که در این مدت به من یاری کردند، تشکر می کنم. از قاسمی مسئول کمپ تیم های ملی متشکرم که سالن تیم ملی را برای تمرین در اختیارم قرار دادند. همچنین از نیلوفر اردلان تشکر می کنم که در سالن های تمرین بسیار به من یاری کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1399

به "لیگ ایران روی هوا بود، همواره خودمان خواستیم تا ستاره شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ ایران روی هوا بود، همواره خودمان خواستیم تا ستاره شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید