رویداد ارائه نیاز های فناورانه با همکاری شبکه فن بازار ملی ایران برگزار می شود

به گزارش مجله ویراپارس، رویداد ارائه نیاز های فناورانه (ریورس پیچ) یکی از رویداد های نمایشگاه اینوتکس است که هرساله با همکاری شبکه فن بازار ملی ایران برگزار می شود.

رویداد ارائه نیاز های فناورانه با همکاری شبکه فن بازار ملی ایران برگزار می شود

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، یکی از اصلی ترین اهداف فناوران، استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان، ایجاد راهکارهایی برای چالش هایی است که کسب و کارهای سنتی و فعالان صنعتی با آن روبرو هستند. اما معمولا به دلیل نبود ارتباط کافی بین این دو بخش، چالش های موجود در صنایع به طور کامل شناسایی نمی شود. رویداد ارائه نیاز های فناورانه (ریورس پیچ) یکی از رویدادهای نمایشگاه اینوتکس است که هرساله با همکاری شبکه فن بازار ملی ایران برگزار می شود.

در این رویداد صنایع نیازهای فناورانه خودشان را به اکوسیستم نوآوری کشور ارائه می دهند تا راهکاری برای رفع آن پیدا کنند و همکاری بیشتری بین صنعت و اکوسیستم نوآوری اتفاق بیفتد.

لذا این رویداد فرصت مناسبی برای حضور استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان، مخترعین و فناوران هست تا با دانش خود، راه گشای مسائل صنعت کشور باشند. کسانی که علاقه دارند در رویداد ریورس پیچ امسال حضور داشته باشند، می توانند از آدرس http://inotex.com/reversepitch اقدام به ثبت نام کنند.

رویدادهای ارائه نیاز طی چهار روز نمایشگاه به شرح زیر است:

روز اول: ارائه نیازهای فناورانه حوزه فولاد

روز دوم: ارائه نیازهای فناورانه فین تک

روز سوم: ارائه نیازهای فناورانه تجهیزات پزشکی

روز چهارم: ارائه نیازهای فناورانه مبلمان

لازم به ذکر است، نمایشگاه اینوتکس از 28 الی 31 اردیبهشت در فضای باز ناحیه نوآوری پردیس برگزار شده و رویدادهای ارائه نیاز هر روز از ساعت 10 الی 12 در سالن اجتماعات سراج برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1620

به "رویداد ارائه نیاز های فناورانه با همکاری شبکه فن بازار ملی ایران برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد ارائه نیاز های فناورانه با همکاری شبکه فن بازار ملی ایران برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید