روزانه صمیمانه و از نزدیک با مخاطبان صحبت می کند

به گزارش مجله ویراپارس، روزانه از نزدیک با مخاطبانش صحبت می کند؛ برندی که صمیمانه و از نزدیک با مخاطبانش صحبت می کند.

روزانه صمیمانه و از نزدیک با مخاطبان صحبت می کند

این روز ها هنگام خرید کالا ها و محصولات و به خصوص مواد غذایی با تنوع گسترده ای روبرو هستیم. موضوعی که گاهی به دلیل کمبود یا فقدان اطلاعات کافی و قابل اعتماد، انتخاب را برایمان مشکل می کند. محصولات لبنی یکی از اصلی ترین مواد غذایی است که به صورت روزانه بر سر سفره هایمان حضور دارد. همه ما به خصوص پدران و مادرانی که همیشه مراقب سلامت غذای فرزندانشان هستند، به کیفیت غذای مصرفی اهمیت زیادی می دهند؛ کیفیتی که ناشی از مرغوب بودن مواد اولیه، قابل اعتماد بودن منابع تامین آن ها و استفاده از فرآیند های صحیح و استاندارد می باشد. اما آیا این گونه ردیابی و دانش در مورد محصولاتی که هر روز از قفسه فروشگاه ها خریداری می کنیم در اختیار ما واقع شده است؟ پاسخ سوال ها و دغدغه هایمان را کجا باید پیدا کنیم؟

گروه فرآورده های لبنی بل روزانه، که عضو گروه بل با رسالت تامین غذای سالم و مسئولانه می باشد، در قالب آخرین کمپین خود، مخاطبان و مصرف کنندگان را دعوت کرده تا از نزدیک داستان این برند و کلیه فرآیندها، از تامین تا تولید محصولات نهایی روزانه، را دنبال کنند.

کمپین از نزدیک با هدف آشنا کردن مصرف کنندگان محصولات روزانه با فرایند های گاوداری، تامین شیر، تولید، بسته بندی، کنترل کیفیت و مسئولیت اجتماعی، در فضای مجازی به اجرا درآمده است. کمپینی که تلاش کرده تا با بیان ساده و صریح در مورد دغدغه ها و سوالات مصرف کنندگان صحبت کند و همچنین امکان مکالمه دو طرفه جهت جوابگویی مستقیم به این سوالات را فراهم کند. اقدامی تازه و هدفمند با حضور متخصصان شرکت روزانه در ویدیو های لایو اینستاگرام و جوابگویی بی واسطه و صمیمانه به سوالات مطرح شده.

روزانه که حساسیت ها و دغدغه های این روز های خانواده ها در مورد سلامت محصولات لبنی را بیش از هر زمان دیگری درک کرده، در کمپین از نزدیک با تاکید بر مراقبت، دقت و علاقه کارکنانش در تک تک مراحل تولید، داستان تولید محصولاتش را روایت کرده است. روایتی که نشان می دهد چه روش ها، تکنولوژی ها و استاندارد هایی در پس مراحل تولید از لحظه دوشیده شدن شیر گاو ها در دامداری های منتخب، تامین مواد اولیه با کیفیت، فرآیند های تایید کیفیت و نهایتا تولید و بسته بندی به کار می رود.

در کمپین از نزدیک ویدئو های کوتاهی از فرایند های مختلف می بینیم که در آن ها از متخصصان روزانه به عنوان راویان اصلی استفاده شده است، راویانی که هر یک به زبان خود در مورد تخصص و فرایند تحت مدیریتشان صحبت می کنند.

در کمپین از نزدیک همه دعوتند تا با ارزش های برند روزانه بیشتر آشنا شوند و از نزدیک ببینند شیر و پنیر محبوب آن ها با چه کیفیت و ساز و کاری تولید و بسته بندی می شود و از طریق سایت و شبکه های اجتماعی روزانه پاسخ سوالاتشان را مستقیما دریافت کنند. برندی که با مراقبت و لبخند محصولاتش را تولید می کند؛ حالا با لبخند جوابگوی سوالات و دغدغه های مخاطبانش است!

منبع: برترین ها
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 348

به "روزانه صمیمانه و از نزدیک با مخاطبان صحبت می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزانه صمیمانه و از نزدیک با مخاطبان صحبت می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید