تهران نیازمند برق اضطراری است

به گزارش مجله ویراپارس، شهر: برخلاف تصور وزارت نیرو که فکر می نمایند شبکه برق کنونی در شرایط بحرانی کافی است ما خواهان ایجاد سیستم برق اضطراری هستیم تا در شرایط بحرانی مراکزی مانند بیمارستان ها بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.

تهران نیازمند برق اضطراری است

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگار شهر، محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران در آیین رونمایی از سامانه هشدار سریع زلزله (22 ایستگاه شتاب نگار) ، فاز دوم سامانه پیش بینی هشدار سیل و سامانه پیش بینی یخبندان (چهار ایستگاه برف سنجی) گفت: از شهردار تهران و همکاران خود در مدیریت شهری تشکر می کنم. امروز یکی از قول های دو سال پیش ما به مردم مبنی بر نصب شتاب سنج و هشدار سریع زلزله به نتیجه رسید و این کار بزرگی است اگر این سامانه بتواند همزمان به مردم اطلاعات لازم را برساند نقش موثری در کاهش تلفات و خسارات خواهد داشت.

او اضافه کرد: البته ما در شورای شهر پیگیر ایجاد سامانه اضطراری آب و نصب مخازن مخصوص برای آب تهران در شرایط اضطراری هستیم و مبالغی هم برای آن در بودجه در نظر گرفته ایم و اقداماتی هم اجرا شده است که البته هنوز در مراحل ابتدایی است و ضروری است سرعت بگیرد.

هاشمی اضافه کرد: درباره سامانه قطع گاز هم از سوی نهادهای ذی ربط قول هایی داده و اقداماتی هم اجرا شده است و همکاری هایی هم وجود دارد اما ضروری است تکمیل گردد. اما متاسفانه در حوزه برق اضطراری کاری نشده است و دوستان در وزارت نیرو فکر می نمایند که همین شبکه برق در شرایط بحرانی کافی است اما ما خواهان ایجاد سیستم برق اضطراری هستیم تا در شرایط بحرانی مراکزی مانند بیمارستان ها بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.

خبرنگار: اکبر بیاتی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1283

به "تهران نیازمند برق اضطراری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران نیازمند برق اضطراری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید