ترامپ وعده خبر خوب داد؛ تا ششم ژانویه صبر کنید!

به گزارش مجله ویراپارس، خبرنگاران : رئیس جمهور آمریکا وعده خبر خوب درباره لایحه یاری های مرتبط با کروناویروس را به همراه بعضی افشاگری ها در ششم ژانویه که کنگره قرار است برای تایید آرای کالج الکترال نشست داشته باشد، داد.

ترامپ وعده خبر خوب داد؛ تا ششم ژانویه صبر کنید!

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که لایحه بودجه دولت و کمکهای مرتبط با همه گیری کروناویروس را امضا کرد، در توئیتر نوشت: خبر خوب درباره لایحه کمکهای مرتبط با کروناویروس. اطلاعات متعاقبا اعلام می گردد! او در توئیت دیگری تصریح داشت: شما را ششم ژانویه در واشنگتن دی.سی می بینم. آن را از دست ندهید. اطلاعات متعاقبا اعلام می گردد!

ترامپ بعد از امضای لایحه بودجه دولت و کمکهای مرتبط با کرونا در بیانیه ای گفت: پولهای خیلی بیشتری در راه است هر چند که شرح بیشتری در حمایت از این وعده اش مطرح نکرد.

ترامپ در حالی این لایحه را امضا کرد که بیشتر قانونگذاران جمهوریخواه از حمایت از درخواست او برای اعمال تغییرات در قانونی که پیشتر به آن رای داده اند، خودداری کردند.

ترامپ گفت، مجلس نمایندگان آمریکا برنامه ریزی نموده تا امروز دوشنبه برای افزایش دادن مبلغ چکهای کمکهای مرتبط با کرونا از 600 دلار به 2000 دلار رای گیری داشته باشد و گفت که سنا نیز برای تصویب مبالغ بیشتر فرایند را شروع خواهد نمود.

ترامپ از این شکایت نموده که این لایحه پول خیلی زیادی را برای منافع ویژه، پروژه های فرهنگی و کمکهای خارجی اختصاص می دهد.

او در بیانیه اش درخصوص امضای این لایحه همچنین کوشش کرد همچنان کمپین طرح ادعاهای بی اساسش مبنی بر وقوع تقلب در انتخابات ماه نوامبر را زنده نگه دارد.

او گفت که مجلس نمایندگان و سنا توافق نموده اند تا با قدرت بر مساله تقلب اساسی در انتخابات تمرکز نمایند و اینکه سنا یک تحقیقات را به جریان خواهد انداخت.

این در حالی است که نه مک کانل، رهبر بیشتریت سنا و نه نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اشاره ای به چنین توافقی ننموده اند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1395

به "ترامپ وعده خبر خوب داد؛ تا ششم ژانویه صبر کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ وعده خبر خوب داد؛ تا ششم ژانویه صبر کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید