برگزاری آموزش مجازی مرکز فنی و حرفه ای آبادان و خرمشهر

به گزارش مجله ویراپارس، رئیس مرکز فنی و حرفه ای آبادان و خرمشهر گفت: هنرجویان آموزش مجازی این مرکز در سرانجام دوره گواهی حضور در کلاس اخذ خواهندکرد.

برگزاری آموزش مجازی مرکز فنی و حرفه ای آبادان و خرمشهر

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

کعب عمیر رئیس مرکز فنی و حرفه ای آبادان و خرمشهر در گفت و گو با خبرنگار از ،گفت:با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور آموزش های حضوری مرکز فنی و حرفه ای تعطیل شدند.

او ادامه داد: آموزش نباید به طور کامل تعطیل میشد و مقررشد که دوره هایی به صورت آموزش مجازی برای هنرجویان برگزارگردد.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای آبادان و خرمشهر اضافه نمود:دوره مجازی خلاصه ای از سرفصل های دوره حضوری است و به صورت خیلی خلاصه به مدت یک هفته الی 10روز به هنرجویان ارائه میگردد.

کعب عمیر توضیح داد: مباحث ارائه شده در دوره مجازی پیش احتیاج دوره حضوری هستند همچنین هیچ گونه آموزش عملی دراین دوره به هنرجویان ارائه نمیگردد.

او اعلام کرد:زمانی که ستادملی مقابله با کرونا مجوز کلاس های عملی وحضوری را صادر کند هنرجویان میتوانند دراصل دوره شرکت نمایند.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای آبادان و خرمشهر درپایان اعلام نمود: افرادی که در دوره آموزش مجازی شرکت می نمایند برای آنها گواهی حضور در کلاس صادر می گردد و گواهینامه بین المللی مربوط به کلاس های حضوری است.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 آبان 1399 بروزرسانی: 11 آبان 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1209

به "برگزاری آموزش مجازی مرکز فنی و حرفه ای آبادان و خرمشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری آموزش مجازی مرکز فنی و حرفه ای آبادان و خرمشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید