بیشتر قانونگذاران آمریکایی خواستار تغییر تاکتیک ترامپ علیه ایران شدند

به گزارش مجله ویراپارس، نزدیک به90 درصد از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا با امضای نامه ای از دولت این کشور خواسته اند تاکتیک های خود برای تعامل با سازمان ملل متحد را علیه ایران تغییر دهد.

بیشتر قانونگذاران آمریکایی خواستار تغییر تاکتیک ترامپ علیه ایران شدند

به گزارش گروه بین الملل مجله ویراپارس، نزدیک به 90 درصد از اعضای مجلس کنندگان آمریکا با امضای نامه ای از دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور خواسته اند هنگام تلاش برای تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران، تاکتیک های خود برای تعامل با سازمان ملل متحد را تغییر دهد.

منابعی در کنگره آمریکا به خبرگزاری رویترز گفته اند 382 نفر از 429 عضو مجلس کنندگان آمریکا در یک اقدام نادر فراحزبی نامه ای را خطاب به مایک پامپئو، وزیر امور خارجه آمریکا نوشته و از او خواسته اند برای تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران با متحدان و شریکان آمریکا همکاری کند.

در این نامه که به رویت خبرگزاری رویترز رسیده آمده است: تحریم های تسلیحاتی علیه ایران در اکتبر به پایان می رسد و ما نگرانیم که انقضای این ممنوعیت ها باعث شود کشورهای بیشتری اقدام به معاملات تسلیحاتی با ایران کنند.

این نامه به ابتکار الیوت انگل، رئیس کمیته امور خارجی مجلس کنندگان آمریکا و مایک مک کاول، عضو ارشد جمهوری خواه در این مجلس نگاشته شده است.

کارکنان کنگره آمریکا می گویند این نامه هنوز به وزارت خارجه آمریکا ارسال نشده و قانونگذاران هنوز در حال جمع آوری امضا برای افزایش حمایت از آن هستند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 963

به "بیشتر قانونگذاران آمریکایی خواستار تغییر تاکتیک ترامپ علیه ایران شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشتر قانونگذاران آمریکایی خواستار تغییر تاکتیک ترامپ علیه ایران شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید