اطلاعیه شرکت ملی پخش درباره کارت هوشمند سوخت

به گزارش مجله ویراپارس، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در پی انتشار اخبار ضد و نقیض در فضای مجازی در خصوص محدودیت های اعمال شده در کارت های اضطراری جایگاه های عرضه سوخت، مواردی را عنوان نمود.

اطلاعیه شرکت ملی پخش درباره کارت هوشمند سوخت

به گزارش ایسنا، شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در اطلاعیه ای بیان کرد: هیچ محدودیتی در استفاده از کارت های شخصی سوخت و بعلاوه کارت های جایگاه وجود ندارد و برای مالکان خودروها در کلیه جایگاه های سوخت کشور، امکان استفاده از هر دو نوع کارت به هر مقدار میسر است.

در راستای تکالیف مشخص شده در قانون، تحویل سوخت منحصرا با کارت هوشمند سوخت در کلیه مجاری عرضه صورت می گیرد و توصیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران استفاده از کارت سوخت شخصی به منظور بهبود نظام توزیع است.

در کلیه جایگاه های عرضه سوخت به تعداد مناسب کارت جایگاه برای استفاده هموطنان موجود است.

در جهت ترغیب هموطنان برای استفاده از کارت سوخت شخضی، به منظور اجرای قانون مصوب مجلس، کارت های اضطراری جایگاه های سوخت ساماندهی خواهد شد.

پیرو اطلاعیه ها و توصیه های قبلی، از هموطنان عزیز درخواست می گردد در صورت مفقودی کارت سوخت با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 نسبت به ثبت درخواست صدور المثنی اقدام نمایند.

هموطنان عزیزی که هنوز کارت هوشمند سوخت خود را دریافت نکرده اند، به سایت post.ir و epolice.ir مراجعه یا با سامانه پاسخگوئی 09627 تماس حاصل نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 29 فروردین 1402 بروزرسانی: 29 فروردین 1402 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 2222

به "اطلاعیه شرکت ملی پخش درباره کارت هوشمند سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه شرکت ملی پخش درباره کارت هوشمند سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید