شرط پیکان برای دادن بازیکن به تیم امید؛ بازی های مان به تعویق بیفتد

به گزارش مجله ویراپارس، باشگاه پیکان تهران در نامه ای اعتراضی به سازمان لیگ خواستار تعویق دیدارهایش در لیگ برتر شد و اظهار داشت در غیر این صورت به تیم امید بازیکن نمی دهد.

شرط پیکان برای دادن بازیکن به تیم امید؛ بازی های مان به تعویق بیفتد

به گزارش خبرنگاران، یکی از تیم هایی که بیشترین تعداد بازیکن را در اردوی تیم فوتبال امید ایران دارد، پیکان تهران است. خودروسازان که این روزها سامان فلاح، علیرضا کوشکی و مهدی محبی را به اردوی تیم امید فرستادند، با توجه به همزمانی ملاقاتهای این تیم در رقابت های قهرمانی زیر 23 سال آسیا و بازی های خود در دو هفته لیگ برتر اعتراض شان را به سازمان لیگ فوتبال اعلام کردند.

بر اساس برنامه ریزی مسابقات زیر 23 سال آسیا تیم امید در تاریخ های سوم و نهم آبان ماه دو مسابقه دارد و این در شرایطی است که پیکان در روز سوم آبان ماه در هفته دوم لیگ برتر باید مقابل طرفدار تهران قرار بگیرد و احتمالاً ملاقات سوم این تیم مقابل ذوب آهن هم در روز 10 آبان برگزار می گردد. از آنجایی که سه بازیکن مذکور پیکان در تیم امید جزو نفرات اصلی خودروسازان هستند، مدیران این باشگاه امروز در نامه ای به برنامه بازی های خود در لیگ اعتراض کردند.

در نامه ای که پیکان به ریاست سازمان لیگ فوتبال نوشته، این باشگاه خواستار تعویق دو مسابقه خود در هفته های دوم و سوم لیگ برتر شده است. پیکانی ها در این نامه ذکر نموده اند که اگر تغییری در برنامه بازی ها صورت نگیرد، حاضر به همکاری با تیم امید و در اختیار قرار دادن نفرات خود نیستند.

در واقع خواسته مسئولان و کادر فنی پیکان است که به علت حضور سه بازیکن اصلی و تأثیرگذار این تیم در جمع شاگردان مهدی مهدوی کیا، مسابقات پیکانی ها در لیگ به تعویق بیفتد تا این باشگاه از این ناحیه متضرر نگردد.

پیکان اولین باشگاهی نیست که نسبت به حضور نفراتش در تیم امید در کوران مسابقات معترض شده است و این مسئله می تواند به یک بحران جدی در برنامه ریزی مسابقات این فصل تبدیل گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1842

به "شرط پیکان برای دادن بازیکن به تیم امید؛ بازی های مان به تعویق بیفتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط پیکان برای دادن بازیکن به تیم امید؛ بازی های مان به تعویق بیفتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید