اروپا: در مذاکرات وین به توافق نزدیک تر شده ایم

به گزارش مجله ویراپارس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام نمود مذاکرات احیای برجام در وین که آمریکا به صورت غیرمستقیم در آن حضور دارد، ثمربخش بوده است اما هنوز مسائل مهمی باقی مانده است که باید در آینده حل وفصل گردد.

اروپا: در مذاکرات وین به توافق نزدیک تر شده ایم

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش تسنیم، ند پرایس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز سه شنبه در یک نشست خبری، مذاکرات احیای برجام در وین را ثمربخش توصیف کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در مورد فرایند مذاکرات وین گفت: گفتگوها در وین تا به امروز ثمربخش بوده است، اما هنوز مسائل مهمی باقی مانده است که باید حل وفصل گردد.

مذاکرات وین در حالی به دور ششم رسیده است که پیش از این بعضی پیش بینی می کردند که این دور از مذاکرات احتمالاً دور پایانی خواهد بود و طرفین برای احیای برجام به توافق خواهند رسید.

انریکه مورا معاون جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده ارشد کمیسیون مشترک برجام که از طرف بورل در مذاکرات احیای برجام در وین حضور دارد، هفته گذشته گفته بود که انتظار می رود دور ششم مذاکرات، دور پایانی باشد.

اما این مقام ارشد اروپایی امروز اظهار داشت: ما به توافق نزدیکتر شده ایم، اما هنوز نمی توان قاطعانه گفت که این دور از مذاکرات، دور پایانی خواهد بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1678

به "اروپا: در مذاکرات وین به توافق نزدیک تر شده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اروپا: در مذاکرات وین به توافق نزدیک تر شده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید