16 بانوی والیبالیست به اردوی تیم ملی دعوت شدند

به گزارش مجله ویراپارس، سرمربی تیم ملی والیبال بانوان 16 بازیکن را به اردوی چهارم آماده سازی این تیم فرا خواند.

16 بانوی والیبالیست به اردوی تیم ملی دعوت شدند

به گزارش مجله ویراپارس و به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران خود را برای حضور در پنجمین دوره جام کنفدراسیون زنان آسیا آماده می نماید. از این رو چهارمین مرحله اردوی آماده سازی این تیم از روز آدینه 11 تیرماه شروع می گردد و به مدت 19 روز و تا 29 تیرماه ادامه خواهد داشت.

این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال بانوان همانند ادوار گذشته در آموزشگاه ملی والیبال بانوان واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری خواهد شد و پنج جلسه تمرین و یک جلسه استراحت در دستور کار ملی پوشان قرار گرفته است.

شبنم علیخانی، ندا چملانیان، شکوفه صفری، مائده برهانی اصفهانی، فرزانه زارعی، فرزانه مرادیان، فرنوش شیخی، زینب گیوه، سارا اخلاقی، نیلوفر حجتی، مهسا صابری، مهدیه خواجه کلایی، سودابه باقرپور، نگار کیانی، مهتا یحیی پور و مهسا کدخدا، 16 بازیکن دعوت شده به این اردو هستند.

مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی، فاطمه عبدالهی، زهرا واحدی و نیلوفر ابراهیمی (مربیان جوان برای کسب تجربه)، ساجده سروش (فیزیوتراپ)، سحر محمدیان (ماساژور)، مریم فراتی (آنالیزور) و سپیده سادات هاشمی به عنوان سرپرست، تیم ملی والیبال را در این اردو همراهی می نمایند.

پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا در گروه زنان به میزبانی ویتنام برگزار خواهد شد که دور مقدماتی آن با حضور هشت تیم برتر آسیا از 22 شهریورماه شروع می گردد و با معرفی تیم های برتر در 28 شهریورماه به خاتمه خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 562

به "16 بانوی والیبالیست به اردوی تیم ملی دعوت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "16 بانوی والیبالیست به اردوی تیم ملی دعوت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید