10 خودرو پیروز بازار چین

به گزارش مجله ویراپارس، اینجا به معرفی 10 خودرو پیروز بازار چین تا ابتدای زمستان می پردازیم. سال جاری در بین بهترین های این بازار، دیگر خبری از محصولات جیلی نیست. با وجود کاهش گسترده فروش خودرو در چین، این بازار کماکان مهم ترین عرصه نبرد بزرگان دنیای خودرو است. جایی که در کنار ده ها برند برجسته خارجی، چندین و چند برند چینی پیروز به عرض اندام شده و سطح بالایی از اعتماد به نفس را از خود نشان داده اند. در 10 ماهه نخست سال جاری که 16.9 میلیون دستگاه خودرو سواری در این بازار به فروش رفته، این نبرد رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته و کوشش برای تداوم بقا برای چینی ها پررنگ تر از قبل شده است. در ماه اکتبر نتیجه نهایی کوشش خودروسازان در بازار چین به پیروزیت این 10 مدل خودرو منجر شده است:

10 خودرو پیروز بازار چین

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

1. نیسان سیلفی

با رشد 11.8 درصدی در فروش، پیروز شده کماکان برترین خودرو بازار چین باشد. کل فروش این سدان کوچک ژاپن در اکتبر به 48522 دستگاه رسیده که عدد قابل تاملی است.

2. فولکس واگن لاویدا

این خودرو مدت زیادی است که روی دور نزول افتاده و این ماه هم 7.6 درصد افت فروش را تجربه نموده تا در نهایت ماه اکتبر را با تحویل 40739 دستگاه به سرانجام رساند.

3. هاوال H6

خودرو بسیار پیروز گروه گریت وال ستاره صنعت خودرو چین در بازار داخلی است. این خودرو به رغم افت 1.2 درصدی فروش در اکتبر، مجموعا در این ماه 40623 دستگاه فروش داشته است.

4. تویوتا کورولا

پرفروش ترین خودرو دنیا در چین پشت سر رقبا کوشش می نماید خودنمایی کند! کورولا این ماه 41 درصد رشد فروش داشته تا طبق گزارش تویوتا چیزی نزدیک به 39.2 هزار دستگاه از آن طی 30 روز گذشته تحویل مشتریان چینی گردد.

5. فولکس واگن بورا

یک سدان سایز C با طرحی روزآمد که توانسته در اکتبر با 134 درصد افزایش در فروش، حسابی فولکس را خشنود کند. این خودرو در ماه دهم سال 37081 دستگاه فروش داشته است.

6. فولکس واگن ساگیتار

همان جتا سدان مشهور فولکس است که در چین با این نام فراوری می گردد و خب در اکتبر توانسته با 3.8 درصد رشد حدود 36 هزار دستگاه فروش داشته باشد.

7. وولینگ هونگ گوانگ

یک ون زمخت و جادار که کار مشترک چین و آمریکاست و طی سالیان اخیر به شدت در بازار پیروز ظاهر شده است. این ون در اکتبر هم به رغم 23.6 درصد افت توانسته بیش از 34 هزار دستگاه فروش داشته باشد.

8. چانگان CS75

اس یووی متوسط و کشیده چانگان توانسته روند خوب خود را در بازار داخلی حفظ کند تا با 68.2 درصد رشد به رکورد فروش ماهانه 25189 دستگاه دست یابد.

9. فولکس واگن تایرون

این شاسی بلند هم که نسخه چینی سری اطلس است، پیروز شده به لیست بزرگان بازار چین راه یابد و در اکتبر با رشد عجیب 553 درصدی فروشی معادل 23990 دستگاه را تجربه کند.

10. هوندا سیویک

محبوب ترین محصول هوندا در دنیا در چین یک فروش رضایت بخش را تجربه می نماید و در اکتبر هم با رشد 21 درصدی عرضه، به هوندا یاری نموده تا به فروش دقیقا 21438 دستگاهی از سری سیویک نائل گردد.

منبع: دیوار
انتشار: 20 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 518

به "10 خودرو پیروز بازار چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 خودرو پیروز بازار چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید