یه روز خاص را در رادیو نمایش تجربه کنید

به گزارش مجله ویراپارس، تهران (پانا) - رادیو نمایش هر روز با پخش برنامه یه روز خاص شنوندگانش را به اندیشیدن تشویق می نماید.

یه روز خاص را در رادیو نمایش تجربه کنید

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش،بهناز بستان دوست درباره این برنامه گفت:هر روز در سایتها و شبکه های اجتماعی، جمله ها و بریده هایی از کتابها را می بینیم که بسیار پرطرفدارند و بارها برای خود ما پیش آمده که این جمله ها و بریده ها را خوانده ایم و برای دیگران هم فرستاده ایم؛ دلیل محبوبیت این جمله ها آن است که با وجود آنکه انسانها در همهٔ دنیا به دلیل مشغله های گوناگون، فرصت و تمرکز کمی برای مطالعهٔ کتابهای جدی و اندیشیدن به حرفها و موضوعات قابل تأمل دارند، نمی توانند از احتیاج و کشش درونی خود به سمت افکار و ایده های متعالی و انسانی و ناب، چشم پوشی نمایند و در خواندن این جمله ها و بریده ها و اندیشیدن به آنها حتی برای چند ثانیه، پاسخی به آن میل و کشش درونی خویش می یابند.

وی اضافه کرد: با توجه به نقش و وظیفهٔ رادیو و به ویژه با نگاه به شعار شبکهٔ رادیو نمایش که پرنیان تخیل و تفکر است، برنامه کوتاه یه روز خاص سعی دارد با رویکردی موشکافانه و معناگر جوابگوی احتیاج مخاطب به چنان جمله ها و بریده های ارزشمندی که ذکر شد، باشد ؛ برنامه ای امیدبخش و آرامش بخش که خوراکی برای روح و اندیشهٔ مستمعین رادیو فراهم آورد.

بستان دوست در سرانجام گفت : برای این برنامه، متناسب با حال و هوای هر روز هفته، جمله ها یا بریده های ارزشمندی از کتابها انتخاب می گردد و نویسندهٔ برنامه سمیه خطیب زاده، آن جمله را میان متنی ساده و محبت آمیز اما دعوت نماینده به اندیشیدن می گنجاند با این هدف که مستمع با شنیدن برنامه، حتی برای چند لحظه هم که شده، بیندیشید و حاصل این اندیشیدن، آن روز را برای او مانند نام برنامه، یه روز خاص کند.

گویندگی برنامه را مهرداد مهمان دوست و بهناز بستان دوست به عهده دارند. در ضمن تهیه نمایندگی این برنامه هم بهناز بستان دوست انجام می دهد.

یه روز خاص هر روز ساعت 6:05 دقیقه از رادیو نمایش پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1344

به "یه روز خاص را در رادیو نمایش تجربه کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یه روز خاص را در رادیو نمایش تجربه کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید