کیانوش راد: دولت در دوسال باقی مانده قانون را در تمام حوزه ها اجرا کند

به گزارش مجله ویراپارس، یک فعال سیاسی گفت: اگر در دوسال باقی مانده بتوان شیوه هایی را به کار بست که قانون در همه زمینه ها حاکم باشد، مطمئنا جلوی بسیاری از مفاسد مالی و اداری فعلی گرفته خواهد شد.

کیانوش راد: دولت در دوسال باقی مانده قانون را در تمام حوزه ها اجرا کند

محمود کیانوش راد در گفت وگو با مجله ویراپارس، با اشاره به ضرورت تحقق وعده های دولت در دو سال باقی مانده از عمر دولت دوازدهم اظهار کرد: مهم ترین کاری که دولت آقای روحانی باید انجام دهد و تنها در سایه چنین امری است که می توان امیدوار بود که کشور به روال عادی خود برگردد، اجرای قانون در تمامی سطوح است.

وی ادامه داد: البته روشن است که طرح چنین موضوعی جز در سایه تاکید و عمل به قانون توسط تمامی دستگاه های اجرایی نظام تحقق پیدا نخواهد کرد.

وی گفت: اگر در دوسال باقی مانده بتوان شیوه هایی را به کار بست که قانون در همه زمینه ها حاکم باشد مطمئنا جلوی بسیاری از مفاسد مالی و اداری فعلی گرفته خواهد شد.

این عضو حزب اتحاد ملت گفت: تنها در بستر فضای اجرای قانون است که جناح های سیاسی می توانند با برنامه های متنوع خود و گاهی متفاوت با یکدیگر، در یک بستر کنترل شده توسط نهادهای مجری قانون به فعالیت ادامه دهند و در نهایت به جابه جا شدن قدرت در داخل نظام اقدام نمایند.

وی در خاتمه گفت: اگر روال قانونی بعد از چهل سال در تمام شئون از صدر تا ذیل تحقق پیدا نکند؛ دولت آقای روحانی که هیچ، با ده ها سال دیگر هم کشور به مدار توسعه یافتگی واقعی نخواهد افتاد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 297

به "کیانوش راد: دولت در دوسال باقی مانده قانون را در تمام حوزه ها اجرا کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیانوش راد: دولت در دوسال باقی مانده قانون را در تمام حوزه ها اجرا کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید