پاکبانان نمونه تقدیر و همیار کاپ می شوند

به گزارش مجله ویراپارس، خبرگزاری خبرنگاران- معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان مدیریت پسماند از تقدیر 30 پاکبان نمونه پایتخت اطلاع داد.

پاکبانان نمونه تقدیر و همیار کاپ می شوند

نرگس رجایی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان مدیریت پسماند با اعلام این خبر گفت: انتخاب پاکبان نمونه پایتخت در دو سطح مردمی و مناطق صورت گرفت که پس از انتشار فراخوان و آنالیز ها بر مبنای شاخص های چندگانه، 30 پاکبان نمونه انتخاب شدند.

وی اضافه نمود: به منظور رعایت موازین بهداشتی به قید قرعه 5 تن از این عزیزان در اولین دوره انتخاب فصلی پاکبانان نمونه به نمایندگی از سایر پاکبانان نمونه توسط دکتر حناچی شهردار تهران تقدیر و تجلیل شدند.

رجایی ادامه داد: همچنین روز دوشنبه 19 آبان ماه طی مراسمی سایر پاکبان های منتخب از سوی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان مدیریت پسماند اضافه نمود: این پاکبانان نمونه از این پس به عنوان همیاران کاپ ما را در اجرای این طرح همراهی خواهند کرد.

وی گفت: ما برای همیاران طرح کاپ دو نسخه دستورالعمل آموزشی عمومی و اختصاصی فراهم کردیم. نسخه اختصاصی همیاران طرح کاپ، متناسب با طیف خاصی است که همیار سازمان مدیریت پسماند هستند؛ این دستورالعمل ها برای هنرمندان، اساتید دانشگاه، دانش آموزان، پاکبانان و... متفاوت است. ما این دستورالعمل را طی همین مراسم در اختیار پاکبانان نمونه قرار می دهیم، کارت ویژه برای آن ها صادر نموده و از همراهی و همیاری آن ها در مناطق مختلف تهران بهره خواهیم برد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1290

به "پاکبانان نمونه تقدیر و همیار کاپ می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکبانان نمونه تقدیر و همیار کاپ می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید