واکنش سخنگوی دولت به خبر شلاق خوردن یک کارگر

به گزارش مجله ویراپارس، علی ربیعی در حساب کاربری خود در توییتر نوشته است: در بدخوابی نیمه شب در اندیشه فرجامِ برجام و جامعه، به عادت بد همیشگی سری به فضای مجازی زدم. با تعجب، خبری تاسف انگیز در مورد شلاق خوردن یک کارگر دیدم. نمی دانم اتهام او چیست، اما من تا به امروز در طول عمرم از هیچ کارگر و زحمتکشی شکایتی نکرده ام.

واکنش سخنگوی دولت به خبر شلاق خوردن یک کارگر

در طول دوران وزارتم، صرفا برای یک شکایت دستور پیگیری دادم آن هم در مورد آخرین رییس سازمان تامین اجتماعی در دولت دهم بود. به یاد دارم آقای عباس عبدی اوایل فروردین 98، به نقل از وکیل خوشنام کشور آقای صالح نیکبخت که وکیل این کارگر بود از من خواست برای رفع شبهه، نامه ای تنظیم کنم. من با ایشان صحبت کردم که هر متن موثری که لازم می داند تنظیم کرده تا امضا کنم. اتفاقا در خط چهارم قبل از شکایت ندارم خودم واژه نداشته را هم اضافه کردم. چون اساسا نه تنها اعتقادی به شکایت ندارم بلکه به گواه همگان، وزارت کار و دفتر من همیشه محلی برای تظلم خواهی کارگران بوده.

من حتی حاضر نشدم عامل فوت فرزندم که به جرم قتل غیرعمد راهی زندان بود یک روز به زندان برود و رضایت دادم. من دلیل شلاق خوردن این کارگر را نمی دانم اما شلاق بر تن هر انسان و کارگری نگرانم کرده و آزارم می دهد. آقای نیکبخت وکیل این کارگر، شاهد صادقی برای کل این ماجراست متاسفم از فضای غیرمنصفانه کنونی که عده ای بدون هیچ اطلاعی، قضاوت می کنند و می نویسند و...

منبع: فرارو
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1326

به "واکنش سخنگوی دولت به خبر شلاق خوردن یک کارگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سخنگوی دولت به خبر شلاق خوردن یک کارگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید