نشست مجازی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری برگزار می شود

به گزارش مجله ویراپارس، نشست مجازی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

نشست مجازی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری برگزار می شود

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، نشست مجازی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مراکز آموزش عالی کشور، شنبه 27 اردیبهشت ماه 1399، همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی، با حضور منصور غلامی، وزیر علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

این نشست مجازی به میزبانی اداره کل روابط عمومی وزارت علوم و با موضوع بررسی فعالیت های اجرا شده در حوزه مقابله با بیماری کرونا از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور و همچنین تعیین دستور کار و تبیین برنامه های روابط عمومی در سال 1399 برگزار خواهد شد.

در این نشست ویدئو کنفرانسی، علاوه بر سخنرانی غلامی، گزارشی از فعالیت های اجرا شده و برنامه های پیش روی اداره کل روابط عمومی وزارت علوم و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور توسط علیرضا عبداللهی نژاد ارائه می شود و سپس نمایندگان منتخب روابط عمومی دانشگاه ها و مراکز آموزشی و پژوهشی کشور نیز نقطه نظرات و دیدگاه های خود را بیان خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 986

به "نشست مجازی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مجازی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید