مقاله: قصر هفبورگ وین (اتریش)

به گزارش مجله ویراپارس، قصر هفبورگ به فاصله یک پیاده روی کوتاه از مرکز شهر وین و برخی از مشهورترین مکان های دیدنی اتریش در این شهر قرار گرفته است؛ با این حال شما می توانید با اتوبوس های شماره 2A و 3A به راحتی به قصر برسید. برای رفتن به قصر هوفبورگ وین می توانید از تراموا هم استفاده کنید؛ تراموای خطوط 1، 2، D یا J را سوار شده و در خیابان برگرینگ پیاده شوید. نزدیک ترین ایستگاه مترو به قصر هفبورگ ایستگاه هرنگاسه در خط U3 است. مانند بیشتر شهرهای اروپایی، بخش اعظم مرکز شهر وین تنها مختص عبور و مرور عابران پیاده است، در نتیجه اگر در تور اروپا اتومبیل کرایه کردید می بایست در بیرون شهر ماشین خود را پارک کرده و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

مقاله: قصر هفبورگ وین (اتریش)

موزه سیسی به ملکه الیزابت اختصاص داده شده است. این موزه یک تصویر شگفت انگیز از زندگی طبقه اشرافی در قرن نوزدهم را به مسافران تور اتریش ارائه می دهد. برخی از جذاب ترین آثار به نمایش درآمده در این موزه شامل نوشته های ملکه الیزابت در مورد رژیم زیبایی سختش، ماسک مرگ که بعد از به قتل رسیدنش ساخته شد و همچنین نمونه بازآفرینی شده از لباسی که در زمان آمدنش به اتریش از مونیخ در سال 1854 و در سن شانزده سالگی به تن داشته است می شوند. برای کسانی که از قصر هفبورگ وین دیدن می کنند، بازدید از مجموعه نقره یکی از بایدهای بازدیدشان است. در اینجا بیشتر از 7000 قطعه از ظروف غذاخوری مورد استفاده هر روزه یا برای مراسم خاص متعلق به خانواده سلطنتی به نمایش در آمده اند.

همراه با میدان ها و باغ های متعددش، مجموعه قصر هفبورگ وین منطقه ای به مساحت تقریبا 24 هکتار را پوشش می دهد و به نوعی یک شهر درون یک شهر به حساب می آید. این قصر از 18 گروه ساختمان، 19 حیاط و 2600 اتاق تشکیل شده است. مسافران تور اتریش برای بازدید از قصر هوفبورگ 3 انتخاب دارند: آپارتمان های سلطنتی، موزه سیسی و مجموعه نقره. هر کدام از این بخش های قصر هفبورگ را می توانید در قالب تورهای جداگانه یا به عنوان بخشی از یک بازدید همه جانبه ببینید. منطقه اطراف قصر هفبورگ همراه با تعدادی از ساختمان های جانبیش، منزلگاه تعداد زیادی از جاذبه های جالب توجه هستند؛ کلیسای کوچک سلطنتی، موزه تاریخ طبیعی، کتابخانه ملی اتریش و مدرسه سوارکاری اسپانیایی برخی از این جاذبه ها هستند.

منبع مقاله: قصر هفبورگ وین (اتریش)

انتشار: 2 دی 1400 بروزرسانی: 2 دی 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1886

به "مقاله: قصر هفبورگ وین (اتریش)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: قصر هفبورگ وین (اتریش)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید