معرکه گیران ترسناک

به گزارش مجله ویراپارس، تهران (پانا) - کینه و انتقام، خشن ترین درگیری های پایتخت را رقم زد. آنهایی که می خواستند هر طور شده عقده هایشان را خالی کنند. برای همین دست به قمه شدند. رفتند که ضربه بزنند. ممکن بود جان بگیرند. اما برایشان مهم نبود. ممکن بود ورق جور دیگری برگردد و حالا نعیم و ماهان به جرم قتل در صف اعدام قرار بگیرند. اما بخت با آنان و طعمه هایشان یار بود. این دو جوان در دو پرونده جداگانه با قمه سراغ قربانیان شان رفتند.

معرکه گیران ترسناک

به گزارش شهروند، در خیابان، روز روشن و در مقابل چشم مردم ضربه های هولناکی وارد کردند. صحنه جنگ خونینی را در خیابان های پایتخت رقم زدند. یکی به جان راننده 206 افتاد و 65 ضربه قمه زد. دیگری هم با قمه سراغ مجرمی دستبند به دست رفت و در مقابل دادسرا و مأموران او را زخمی کرد. هر دو به خاطر برادرهایشان تعصبی شدند و حالا نیز دستبند به دست به سوالات پاسخ می دهند.

درگیری وحشتناک در غرب پایتخت

با قمه به جانش افتاده است. هیچ چیزی نمی تواند مانع خشمش گردد. حتی لحظه ای تردید هم نمی کند. رحم نمی کند. فقط ضربه می زند. به هیچ فریادی توجه نمی کند. در یکی از خیابان های غرب پایتخت معرکه ای ترسناک ایجاد کرده است. راننده 206 هیچ حرکتی نمی تواند انجام دهد. فقط سعی می کند با پاهایش آن که به جانش افتاده را پس بزند. ولی نمی تواند. نعیم با فریاد یکی پس از دیگری ضربه ها را می زند. بچه محل ها و مردم دورشان جمع شده اند. سعی می کنند هر طور شده مانع ضربه های پیاپی نعیم شوند. حتی به او التماس می کنند که دست بردارد. ولی نعیم اجازه نمی دهد کسی به او نزدیک گردد.

راننده 206 را تا پای مرگ زخمی می کند. از یک جایی به بعد هم او را از داخل خودرو بیرون آورده و کف خیابان به ضربه ها ادامه می دهد. تا اینکه قربانی بی حال می گردد و نعیم نیز دست از ضربه زدن برمی دارد. آن هم پس از 65 ضربه قمه؛ در نهایت مأموران کلانتری 138 جنت آباد 24 ساعت بعد پیروز به دستگیری این مرد خشن می شوند.

حمله کردم چون روی برادرم حساسم

او حالا در گفت وگو ماجرای این درگیری خونین را روایت می کند: من روی برادرم خیلی حساس هستم. همه چیز به خاطر برادرم بود. آنها به جان برادرم افتادند و من هم عصبی شدم. ماجرا از این قرار بود که من در خانه مان در حال تماشای تلویزیون بودم. صدای درگیری شنیدم. از پنجره بیرون را نگاه کردم، در یک لحظه دیدم دو نفر به جان برادرم افتاده اند. داشتند او را می زدند. بلافاصله خودم را به خیابان رساندم. دیدم برادرم غرق خون روی زمین افتاده. به شدت شوکه شدم. دیگر کنترلم را از دست دادم. قمه را از دست یکی از آنهایی که برادرم را مجروح کرده بود، گرفتم. بعد هم به خودش حمله کردم و ضربه ها را زدم.

اگر می مرد پشیمان می شدم

نعیم درخصوص علت این درگیری وحشتناک می گوید: قضیه این درگیری خیلی عجیب است. ماجرا به چند وقت پیش برمی گردد. آن زمان شاکی و دوستانش خودروی شان را مقابل پارکینگ خانه ما پارک کردند. برادرم هم سر همین موضوع با آنها درگیر شد. یک درگیری ساده بود و دقایقی بعد هم تمام شد. اما آنها از برادرم کینه به دل گرفتند. روز حادثه برای همین به آنجا آمدند. می خواستند از برادرم انتقام بگیرند. من هم اصلا نمی توانم تحمل کنم کسی به برادرم حرفی بزند. برای همین وقتی او را خونین دیدم، دیگر متوجه هیچ چیز نبودم. نمی فهمیدم دارم چه کار می کنم. فقط ضربه می زدم. می خواستم انتقام برادرم را بگیرم. وقتی دیدم بی حال شد، تازه به خودم آمدم و دست از این کار برداشتم. حالا هم از این کارم پشیمان نیستم. اگر می مرد پشیمان می شدم، چون قصدم کشتنش نبود. ولی حالا زنده است و یاد می گیرد که دیگر با قمه سراغ کسی نرود. من آدم خلافکاری نیستم. کارم دیزاینر است و برای خودم برو و بیایی دارم. اما این بار مجبور شدم این کار را انجام دهم.

انتقام گیری مقابل دادسرا

همان جا کمین کرده بود. درست مقابل دادسرا؛ حتی نتوانست صبر کند تا قربانی اش آزاد گردد. دستبند پلیس بر دستان او بود که ماهان سراغش رفت. با خشم و کینه، چشمانش را روی همه چیز بست. سراغ او رفت و با قمه ضربه ها را زد. آن هم به کسی که هنوز دستبند به دست دارد و در حال انتقال به کلانتری است. قدرت نمایی با سلاح سرد، تخریب، عبور غیرمجاز از مرز، ایراد ضرب و جرح عمدی و مشارکت در سرقت از جمله اتهاماتی است که ماهان به خاطرشان هشت بار به زندان رفت. روی دستش جمله خدایا توبه را خالکوبی کرده است.

کینه خونین

می گوید در آخرین باری که به زندان افتاد، توبه کرد و بعد از آزادی این جمله را روی دستش خالکوبی کرد. اما او به خاطر برادرش توبه خود را شکست: من برای انتقام گیری دست به این کار زدم. پسری که او را زدم با برادرم دعوا کرده بود. چند شب قبل، آنها میهمان برادرم در سفره خانه بودند. آن شب، شاکی پرونده من، با یکی از دوستان برادرم درگیر شدند. دعوای آنها سر کل کل شروع شد. اما شاکی در میان درگیری و دعوا با سر به صورت برادرم زد. او و دوستانش بعد از این کار از سفره خانه بیرون آمدند و چهارراهی در منطقه پونک را بستند. آنها حتی برای مردم ایجاد مزاحمت هم کردند که در نهایت مأموران آنها را بازداشت کردند. او دستگیر شد و به بازداشتگاه افتاد. وقتی دستگیر شد از او پرسیدم چرا برادرم را زدی، او هم گفت خوب کاری کردم. برای همین به شدت عصبی شدم و از او کینه به دل گرفتم.

به خاطر برادرم توبه ام را شکستم

او روز حادثه را این طور روایت می کند: آن روز یکی از دوستان متهم زودتر آزاد شد. او به من گفت که قرار است متهم کی آزاد گردد. من که خیلی از او کینه به دل داشتم، سراغش رفتم. دقیقا می دانستم چه زمانی از دادسرا بیرون می آید. او با وثیقه آزاد شده بود. من هم بلافاصله به همراه یکی از دوستانم خودم را به آنجا رساندم. کارهای قضائی او اجرا شده بود. در حال خروج از دادسرا بود که با او درگیر شدم. سراغش رفتم و با قمه و چاقو او را زدم. نمی خواستم دیگر کار خلاف انجام دهم. برای همین توبه کرده بودم، اما این بار به خاطر برادرم توبه ام را شکستم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1498

به "معرکه گیران ترسناک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرکه گیران ترسناک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید