فعالیت دفاتر پستی منتخب در روز عید غدیر برای تحویل کارت سوخت

به گزارش مجله ویراپارس، دفاتر منتخب پستی شهر تهران در روز عید سعید غدیرخم به متقاضیان، کارت هوشمند سوخت تحویل می دهد.

فعالیت دفاتر پستی منتخب در روز عید غدیر برای تحویل کارت سوخت

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله ویراپارس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مهدی مقصودی، مدیر کل پست استان تهران گفت: به منظور فراهم شدن امکان بهره مندی از فرصت روز تعطیل برای شهروندان تهرانی، دفاتر منتخب پستی در روز عید سعید غدیر خم دایر و آماده تحویل کارت سوخت به مراجعان است.

وی همچنین گفت: متقاضیان برای اطلاع از وضعیت کارت سوخت خود باید ابتدا به پایگاه اینترنتی شرکت ملی پست به نشانی WWW.POST.IR مراجعه و پس از دریافت اطلاعات لازم از محل کارت خود به واحد پستی تعیین شده در سامانه رهگیری مرسولات مراجعه نمایند.

مقصودی در ادامه دلایل عدم تحویل مرسوله در نشانی متقاضیان را عدم حضور شخص در زمان مراجعه مامور پست، فقدان مدارک و مستندات مورد احتیاج، تغییر نشانی مالک و یا نقص در آدرس درج شده برروی پاکت گفت و افزود: تمام کوشش مامورین پست، تحویل مرسوله در درب منازل است اما به دلایل ذکر شده متاسفانه این موضوع امکان پذیر نبوده و به ناچار می بایست فرایند تحویل در باجه های معطله صورت پذیرد.

مقصودی مدارک لازم برای تحویل کارت سوخت را شناسنامه مالکیت خودرو (سند یا بنچاق) یا کارت وسیله نقلیه به علاوه کارت شناسائی مالک)شناسنامه، گواهینامه، گذرنامه یا کارت ملی) گفت و گفت: برای کارت سوخت نو شماره یا آن دسته از کارت هایی که به وسیله سامانه دولت همراه ثبت نام شده مبلغ ده هزار تومان (متعلق به شرکت ملی پخش فراورده های نفتی) به صورت نقدی دریافت می گردد.

مدیرکل پست استان تهران توضیح داد: حضور شخص مالک جهت تحویل کارت سوخت ضروری نبوده و صرفا به همراه داشتن کارت شناسایی مالک برای دریافت مرسوله کافی است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 318

به "فعالیت دفاتر پستی منتخب در روز عید غدیر برای تحویل کارت سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت دفاتر پستی منتخب در روز عید غدیر برای تحویل کارت سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید