علی کریمی در چه شرایطی از حضور در انتخابات فوتبال انصراف می داد؟

به گزارش مجله ویراپارس، به گزارش خبرنگاران، محمد دادکان یکی از فوتبالی های خوشنام و از جمله مدیران پیروز در تاریخ مدیریت ریاست فدراسیون فوتبال ایران محسوب می شود که اخیراً به انتخابات 10 اسفند واکنش صریح و بی پرده ای داشته است. دادکان در آخرین مصاحبه خود به صراحت اعلام کرده که در میان نامزدها، علی کریمی بیش از سه نامزد دیگر صلاحیت نشستن بر میز ریاست فدراسیون فوتبال ایران را دارد.

علی کریمی در چه شرایطی از حضور در انتخابات فوتبال انصراف می داد؟

رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران مثل همواره از نحوه مدیریت بر فوتبال ایران انتقاد کرد و مدعی شد که تکلیف انتخابات روز دهم اسفند با مهره چینی های پشت پرده معین شده و حتی رئیس بعدی فدراسیون فوتبال هم معین شده است.

دادکان در مصاحبه اخیر خود به صراحت گفت که علی کریمی به دلیل داشتن دانش بالای اجتماعی و همچنین به دلیل مقبولیت بالای عمومی که دارد، بهترین گزینه برای ریاست فدراسیون فوتبال ایران است و این مقبولیت در این شرایط می تواند کمک حال فوتبال کشور شود.

علی کریمی نیز به اظهارات اخیر دادکان واکنش نشان داد و گفت: بدون شک دادکان از بزرگان تاریخ فوتبال ایران بوده و به دلیل کسوت و دانش مدیریتی که دارد، همواره شان و شخصیتش برایم قابل احترام است.به صراحت اعلام می کنم که اگر دادکان برای انتخابات فدراسیون فوتبال ورود می کرد و اگر ثبت نام می کرد، هرگز به خودم اجازه نمی دادم که برای انتخابات 10 اسفند ثبت نام کنم.

کریمی ادامه داد: بدون تعارف اعلام می کنم اگر محمد دادکان در مصاحبه ای که داشتند، اگر یکی از رقبای بنده که در انتخابات حضور دارند را تایید می کردند و یکی از سه نفر را شایسته انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون را داشتند، حتماً اولین نفر خودم از ادامه راه انتخاباتی انصراف می دادم و کنار می کشیدم.

وی ادامه داد: البته قبل از ثبت نام نیز با آقای دادکان مشورت کردم و اینکه وی بنده را از میان نامزدها برای ریاست فدراسیون فوتبال کاندید شایسته دانسته، بی نهایت تشکر می کنم.

کریمی تاکید کرد: دوباره تاکید می کنم که اگر پا به این انتخابات گذاشته ام هدف اولم حمایت از فوتبالی ها بوده، نه زد و بندهای پشت پرده.به قول آقای دادکان فوتبال عشق ابدی فوتبالی ها است و همان طور که من و مهدی مهدوی کیا در بیانه مان گفتیم، هدف مان مبارزه با فساد فوتبال و تلاش برای فراهم شدن فوتبال پاک می باشد، دغدغه ای که دادکان و امثال آقای دادکان دارند و سال هاست با این معضلات دست و پنجه نرم می کنم.

و سخن پایانی ام؛

فوتبال پاکم آرزوست

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 فروردین 1400 بروزرسانی: 9 فروردین 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1507

به "علی کریمی در چه شرایطی از حضور در انتخابات فوتبال انصراف می داد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی کریمی در چه شرایطی از حضور در انتخابات فوتبال انصراف می داد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید