خدمت رسانی پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) در 240 روز بحرانی

به گزارش مجله ویراپارس، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: پرسنل این سازمان 240 روز است که در بحرانی بی سابقه در حال خدمات رسانی به شهروندان داغدار هستند و تمام تلاشمان را در تکریم شهروندان و مراجعه کنندگان انجام داده ایم.

خدمت رسانی پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) در 240 روز بحرانی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سعید خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) در دیدار با سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهارداشت: پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) 240 روز است که در بحرانی بی سابقه در حال خدمات رسانی به شهروندان داغدار هستند و تمام تلاشمان را در تکریم شهروندان و مراجعه کنندگان انجام داده ایم.

وی با اشاره به تجربه پیروز همکاری دو مجموعه سازمان بهشت زهرا (س) و پلیس راهور در روز های پایانی سال گذشته شرح داد: یکی از تجربه های بسیار پیروز در همکاری پلیس راهور تهران و سازمان بهشت زهرا (س) اطلاع رسانی به موقع برای عدم حضور شهروندان در پنجشنبه و جمعه پایانی سال 1398 بود که بازتاب خوب و گسترده ای بین مردم و مسوولین داشت.

سردار محمدحسین حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ نیز در این دیدار ضمن بیان اهمیت رضایتمندی مردم از نهاد های خدمات رسان گفت: سازمان بهشت زهرا (س) جایگاه خاصی در بین سازمان ها و نهاد های خدمت رسان به لحاظ نظم، انظباط و رضایتمندی مردم دارد.

وی اضافه کرد: سازمان بهشت زهرا (س) با توجه به همین اهمیت و جایگاهی که نزد مردم دارد و با توجه به مراجعه گسترده به آن به ویژه در روز های تعطیل و آخر هفته یکی از اهداف مأموریتی ما تعریف شده است که بسیار هم اهمیت دارد.

سردار حمیدی شرح داد: هدف مشترک تعریف شده برای هر دو نهاد پلیس راهور و مدیریت سازمان بهشت زهرا (س) آسایش، آرامش و رضایتمندی مردم می باشد.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر سازمان بهشت زهرا (س) در شرایط بحرانی واقع شده است که این موضوع یک حالت فوق العاده برای این سازمان ایجاد کرده و همه ما وظیفه داریم تا با سازمان بهشت زهرا (س) همراهی و همکاری کنیم.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه اضافه کرد: علاوه بر سازمان بهشت زهرا (س) شما مسئولیت شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را نیز بر عهده دارید که این جایگاه بلند و رفیع نیز جزء اهداف ماموریتی مهم و استراتژیک پلیس راهور تهران محسوب می شود و از این نظر نیز با هم همکاری گسترده ای در محدوده جغرافیایی این منطقه داریم و افتخار پلیس راهور عملکردی است که در آن رضایتمندی و خوشنودی حضرت امام و شهدا در آن باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1254

به "خدمت رسانی پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) در 240 روز بحرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمت رسانی پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) در 240 روز بحرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید