جورج مارتین بازی تاج و تخت را می نویسد

به گزارش مجله ویراپارس، جورج مارتین، نویسنده انگلیسی ترانه یخ و آتش است؛ مجموعه داستانی که با اقتباس تلویزیونی شبکه اچ بی اُ تحت عنوان بازی تاج و تخت در میان مردم معروف است.

جورج مارتین بازی تاج و تخت را می نویسد

سال هاست که علاقه مندان به این مجموعه در انتظار انتشار کتاب بعدی مارتین هستند. مارتین در مراسم اِمی طی مصاحبه ای اظهار داشت که پیچیده بودن داستان در کتاب بعدی دلیل تأخیر انتشار کتاب است.

به گزارش مترو نیوز، نام جورج مارتین، نویسنده 70ساله انگلیسی در سال های اخیر بارها شنیده شده است. سریال بازی تاج و تخت با اقتباس از مجموعه داستان ترانه آتش و یخ سبب شد محبوبیت این نویسنده انگلیسی در میان مردم و اقبال خوانندگان به کتاب هایش افزایش یابد. در مراسم اِمی سال جاری از مارتین پرسیدند چرا کتاب بعدی این مجموعه را منتشر نمی کند و او در پاسخ گفت: کتاب جدید که بادهای زمستانی نام دارد در راه است و به دلیل پیچیدگی داستان و جزئیات بیش از حد تاکنون به طول انجامیده است. البته اکنون در حال نوشتن کتاب جدید هستم و ای کاش 4 سال پیش این کار را انجام داده بودم اما سرعتم کند است و داستان هم خیلی پیچیده است.

فیلمبرداری آخرین فصل از سریال بازی تاج و تحت چندی پیش به خاتمه رسید و مارتین برخلاف همواره در صحنه های فیلمبرداری حضور نیافت تا کار نوشتن کتاب جدید را به اتمام برساند. مارتین معتقد است سریال این مجموعه پتانسیل ادامه یافتن تا 13فصل را هم دارد اما تهیه کنندگان سریال از شروع تصمیم داشتند 5 تا 7فصل بسازند. البته خیلی خوب است که با پیشنهاد مارتین موافقت نشد زیرا در این صورت وظیفه سرپرستی دیگر نویسندگان را داشت و وقتی برای نوشتن بادهای زمستانی باقی نمی ماند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 238

به "جورج مارتین بازی تاج و تخت را می نویسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جورج مارتین بازی تاج و تخت را می نویسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید