شرح صداوسیما درباره کتاب باز و حذف سروش صحت

به گزارش مجله ویراپارس، مدیر شبکه نسیم درباره دلیل تعطیلی برنامه کتاب باز با اجرای سروش صحت و در عین حال بازگشت این برنامه به آنتن توضیحاتی را اعلام کرد.

شرح صداوسیما درباره کتاب باز و حذف سروش صحت

محمدرضا خوشرو در گفت وگویی با ایسنا درباره علت تعطیلی کتاب باز با اجرای سروش صحت و بازگشت این برنامه به آنتن، گفت: طبیعتا همه برندها و برنامه های پرمخاطب سازمان سرمایه های صداوسیما هستند که هم برای حفظشان برنامه ریزی خواهد شد و هم برای ارتقاء فرمی و محتوایی شان.

اتاق فکرهایی در شبکه وجود دارند که تأملات را انجام می دهند که چگونه فرم و محتوای برنامه ارتقاء پیدا کند تا در این دوره تازه که در سازمان هستیم هم کیفیت برنامه بهتر گردد و هم از لحاظ محتوایی متفاوت تر باشد. این تاخیرها و تأملات به این علت است و هیچ اتفاقی برای هیچکدام از برندهای سازمان به ویژه برنامه کتاب باز در شبکه نسیم نیفتاده است.

مدیر شبکه نسیم شرح داد: برنامه کتاب باز به جهت اینکه فصل گذشته 220 قسمتِ نفس گیر را داشته، در حال حاضر در دوره استراحت به سر می برد. حال در این تایم استراحت، اتفاقاتی هم در سازمان صداوسیما افتاده مبنی بر دوره تحول محتوایی که آن را در پیش داریم.

خوشرو درباره همکاری این شبکه با سروش صحت نیز شرح داد: یک برنامه، مجموعه ای از عوامل را شامل می گردد. آقای صحت هم در چند فصل از برنامه حضور داشتند و زحمات زیادی کشیدند و در حال حاضر نیز در فضای آثار نمایشی مشغول کار هستند. ایشان از سرمایه های تلویزیون و سینما هستند و از نظر حضور شخصِ ایشان مسئله ای نیست؛ بلکه بحث به لحاظ فرمی و محتوایی است که آنالیز هایی اتفاق می افتد که بتوانیم برنامه را با کیفیت بیشتر و محتوای غنی تر فراوری کنیم. بر این اساس همه عناصر برنامه سازی در این تأملاتی که در اتاق فکر صورت می گیرد، مورد ارزیابی قرار می گیرند که چگونه این برنامه بهتر از قبل ادامه پیدا کند.

او در انتها با تاکید بر تداوم برنامه کتاب باز در شبکه نسیم، تاکید نمود: برنامه کتاب باز مجموعه ای از عناصر را دارد که مجری یکی از آن عناصر است. قطعا با همکاری تیم فراوری و عناصر فعلی برنامه، آنالیز و ارتقاء ها صورت خواهد گرفت. آنالیز هم اینگونه نیست که گروه دیگری آن را انجام دهند، بلکه با یک تعامل مشترک و به وسیله خود گروه؛ این اتفاق خواهد افتاد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 تیر 1401 بروزرسانی: 2 تیر 1401 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 2061

به "شرح صداوسیما درباره کتاب باز و حذف سروش صحت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح صداوسیما درباره کتاب باز و حذف سروش صحت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید