تقویت صادرات صنایع دستی گلستان اقدامی شاخص برای جهش فراوری

به گزارش مجله ویراپارس، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: صادرات محصولات صنایع کوچک به خصوص در حوزه صنایع دستی با توجه به تنوع محصولات در استان می تواند اقدام شاخصی در سال جهش فراوری باشد.

تقویت صادرات صنایع دستی گلستان اقدامی شاخص برای جهش فراوری

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، سعید مازندرانی روز آدینه 24 مردادماه 99 با حضور در صداوسیمای مرکز گلستان با اعلام این مطلب مطرح کرد: هم افزایی دستگاه های اجرایی در حمایت از صنایع دستی و صنایع کوچک، موضوع دارای اهمیتی است که باید به طور ویژه به آن پرداخته گردد.

علی محمد چوپانی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان نیز در این برنامه گفت: ایجاد بازارچه های فروش محصولات صنایع دستی اقدامی بسیار مثبت و ارزشمند برای حمایت از صنایع کوچک است. متأسفانه مسئولان شهری جانمایی درست و خوبی در مورد ایجاد بازارچه های فروش محصولات صنایع کوچک و صنایع دستی ندارند.

او اعلام نمود: صنایع دستی از حوزه هایی است که با صرف کمترین هزینه می توان به ایجاد شغل پایدار یاری کرد و باید دستگاه های اجرایی مرتبط توجه ویژه ای برای ایجاد اشتغال در این حوزه و همکاری و تعامل با اداره کل استان داشته باشند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1153

به "تقویت صادرات صنایع دستی گلستان اقدامی شاخص برای جهش فراوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقویت صادرات صنایع دستی گلستان اقدامی شاخص برای جهش فراوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید