تخفیف خدمات آزمایشگاهی به اعضای جوان هیأت علمی و دانشجویان

به گزارش مجله ویراپارس، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، پژوهش کاربردی و اثربخش، احتیاجمند آزمون و ارزیابی است. برای آن که پژوهشگر بتواند نتایجی قابل اعتنا، مقیاس پذیر و راه گشار ارائه دهد احتیاج به انجام آزمایش هایی است که گاه مستلزم تکرار هستند یا تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته ای را می طلبند؛ تجهیزاتی که ممکن است به سهولت در دسترس نباشند.

تخفیف خدمات آزمایشگاهی به اعضای جوان هیأت علمی و دانشجویان

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با توجه به همین احتیاج مبرم، ضمن گرد هم آوردن خانواده گسترده آزمایشگاه های سراسر کشور با حوزه های فناوری گوناگون از یک سو و جامعه پژوهشگران و دانشگاهیان و فناوران از سوی دیگر، راه را برای توسعه پژوهش های فناورانه هموار نموده است.

این شبکه، ضمن حمایت از مراکز آزمایشگاهی به شکل هایی گوناگون زمینه را برای حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور نیز فراهم نموده است تا خدمات آزمایشگاهی مورد احتیاج، کیفی و در زمان مناسب در اختیار پژوهشگران کشور قرار بگیرد.

بر همین اساس ارائه اعتبارات دریافت خدمات آزمایشگاهی جزو اولویت های شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بوده است. این اعتبارات و تسهیلات، به مناسبت ها و در بازه های زمانی گوناگون به فعالان زیست بوم پژوهش و نوآوری کشور ارائه می گردد.

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که بستری برای حضور نزدیک به760 مجموعه آزمایشگاهی را فراهم آورده است، در راستای حمایت از توسعه پژوهش و فناوری و به مناسبت روز دانشجو و هفته پژوهش، اعتبار ویژه ای را به اعضای هئیت علمی و دانشجویان سراسر کشور ارائه می دهد.

این در حالی است که تا به امروز بیش از 103هزار عضو باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی از اعتبارات و طرح های متنوع این شبکه استفاده نموده اند. در این طرح دانشجویان و اعضای هیئت علمی می توانند تا 25 آذرماه با ثبت نام در باشگاه مشتریان و انتخاب طرح مربوطه از اعتبار 5 میلیون ریالی با تخفیف 90 درصدی استفاده نمایند.

همچنین برای حمایت از پژوهشگران و نخبگان جوان کشور، همه اعضای هیئت علمی جوان که کم تر از 5 سال از تاریخ آغاز فعالیت آن ها به عنوان هیئت علمی گذشته است، می توانند به وسیله باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی از اعتبار 60 میلیون ریالی با تخفیف 75 درصد بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1338

به "تخفیف خدمات آزمایشگاهی به اعضای جوان هیأت علمی و دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف خدمات آزمایشگاهی به اعضای جوان هیأت علمی و دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید