بیش از 2000 هیات در طرح خیمه های رسانه ای محرم شرکت کردند

به گزارش مجله ویراپارس، در حالی که بیش از 2000 هیات در طرح خیمه های رسانه ای محرم شرکت کردند این طرح بعد از محرم نیز ادامه دارد.

بیش از 2000 هیات در طرح خیمه های رسانه ای محرم شرکت کردند

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، وحید فرهمند معاون امور حقوقی و تدوین مقررات ساترا از هیات آنلاین بازدید کرد. در این ملاقات که با هدف قدردانی از اقدامات این رسانه در دهه اول محرم جهت پوشش مراسم هیات های آنلاین برگزار گردید، اعضای هیات امنای هیات آنلاین درباره دغدغه ها و مسائل در این جهت توضیحاتی ارائه کردند.

مهدی شاملو عضو هیات امنای هیات آنلاین با اشاره به مسائل هماهنگی میان بخشی بین اپراتورها، هیات ها و آموزش به آن ها درباره نحوه پوشش آنلاین مراسم، اظهار کرد: در ایام محرم برای ایجاد همکاری و هماهنگی با دستگاه ها و نهاد های متولی در جهت تسهیل دسترسی مردم به سرویس هیات آنلاین جلساتی را برگزار کردیم که خوشبختانه خروجی این کوشش ها، استقبال مردم از پخش آنلاین مراسم عزاداری بوده است.

وی اضافه نمود: ما همچنین شاهد استقبال هیات ها از طرح خیمه های رسانه ای بودیم تا جایی که آمار هیات های حاضر در این طرح از 2000 هزار هیات عبور کرد.

شاملو در ادامه با تاکید بر اینکه برنامه های هیات آنلاین محدود به محرم نیست، توضیحاتی درباره برنامه های آینده این رسانه برای پوشش مراسم مذهبی در ایام و مناسبت های مختلف ارائه کرد.

در این جلسه وحید فرهمند معاون امور حقوقی و تدوین مقررات ساترا نیز ضمن ابراز خشنودی از استقبال مردم از طرح خیمه های رسانه ای از برگزاری یک سوگواره جهت قدردانی از دست اندرکاران در طرح خیمه های رسانه ای اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 مهر 1399 بروزرسانی: 26 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1180

به "بیش از 2000 هیات در طرح خیمه های رسانه ای محرم شرکت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 2000 هیات در طرح خیمه های رسانه ای محرم شرکت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید