با ذوب آهن به هدف های بزرگم خواهم رسید

به گزارش مجله ویراپارس، خبرنگاران/اصفهان مدافع فصل گذشته آلومینیوم اراک پیوستن به ذوب آهن را مسیری برای رسیدن به اهداف بزرگش می داند.

با ذوب آهن به هدف های بزرگم خواهم رسید

محمدرضا خاکی مدافع فوتبال کشورمان با عقد قراردادی یک ساله به جمع بازیکنان تیم فوتبال باشگاه فرهنگی و رزشی ذوب آهن اصفهان پیوست.

وی که سابقه بازی در تیم های ملوان انزلی، سایپا، مقاومت تهران و آلومینیوم اراک را در کارنامه دارد و در رده های نوجوانان و جوانان لباس مقدس تیم ملی را به تن نموده است.

خاکی سابقه بازی در سن 16 سالگی در سایپای مجید جلالی را دارد و در دوران سربازی با تیم مقاومت تهران قهرمانی جوانان و امید استان تهران را نیز در سابقه کاری خود ثبت نموده است.

به گزارش خبرنگاران، وی که پیش از ذوب آهن دو فصل لیگ دسته یک را با آلومینیوم اراک سپری نموده است، اظهار کرد: از آنجایی که آقای رضایی در دورانی که بازیکن بودند یکی از بهترین مدافعان ایران بوده و تجربه حضور در لیگ اروپا را دارد، فرصت بسیار خوبی برای من فراهم آمده تا در کنار وی و مدافعان و بازیکنان با تجربه ای همچون قاسم حدادی فر و وحید محمدزاده باشم و بیاموزم.

وی اضافه نمود: در همین دو هفته متوجه شدم که مجموعه باشگاه ذوب آهن مجموعه ای منظم است و حضور در این فضا آرزوی هر بازیکنی است.

مدافع جوان ذوب آهن توضیح داد: حضور در باشگاه ذوب آهن برای من یک فرصت استثنایی است تا به هدفهای بزرگم برسم؛ مهمترین دلیلی که من به تیم ملی دعوت نشدنم، حضورم در لیگ دسته یک بود و سال جاری با حضور در ذوب آهن علاوه بر بالابردن سطح فنی و تکنیکی می توانم شانس حضورم در تیم ملی را افرایش دهم.

خاکی گفت: از باشگاه ذوب آهن و آقای رحمان رضایی که به من اطمینان کردند و مرا دعوت به همکاری کردند واقعا تشکر می کنم و امیدورام که با عملکرد خوبم بتوانم پاسخ مناسبی با این اطمینان بدهم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1300

به "با ذوب آهن به هدف های بزرگم خواهم رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با ذوب آهن به هدف های بزرگم خواهم رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید