بازدید ابتکار از یک واحد فراوری لباس، کیف و کفش در پیشوا

معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهور با همراهی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان پیشوا، از یک واحد فراوری لباس، کیف و کفش که وابسته به بهزیستی است، بازدید کرد.

بازدید ابتکار از یک واحد فراوری لباس، کیف و کفش در پیشوا

به گزارش خبرنگاران، معصومه ابتکار در حاشیه سفر به شهرستان پیشوا، از یک واحد فراوری لباس، کفش و کیف بازدید کرد. او در این بازدید اعلام کرد: بانوان کشور در صنایع دستی و فراوریی توانمندی زیادی دارند و با حمایت جدی از آنها می توان به نتایج ارزشمندی رسید.

وی با ابراز خوشحالی از وجود یک واحد فراوریی با حضور بانوان در شهرستان پیشوا، گفت: مشاغل صنایع دستی مربوط به بانوان است و دولت نیز در سال رونق فراوری از این مراکز و واحدهای فراوری حمایت خواهد نمود.

معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهور توضیح داد: یکی از مسائلی که دولت بر روی آن تأکید ویژه ای دارد، ضرورت استفاده از ظرفیت های مختلف در حوزه بانوان است که در این راه شناسایی و آنالیز راه های بهره گیری از ظرفیت های مختلف در حوزه هایی مانند صنایع دستی و.... مد نظر است.

معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهور بعد از این بازدید با تعدادی از خانواده های معظم شهدا در شهرستان پیشوا دیدار خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 209

به "بازدید ابتکار از یک واحد فراوری لباس، کیف و کفش در پیشوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید ابتکار از یک واحد فراوری لباس، کیف و کفش در پیشوا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید