ادامه اجرای طرح فاصله گذاری در تاکسی ها ، تقسیم کرایه نفر چهارم بین 3 مسافر

به گزارش مجله ویراپارس، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران با اشاره به اینکه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در تاکسی های پایتخت استمرار می یابد، گفت: کرایه نفر چهارم با اجرای این طرح بین 3 مسافر دیگر تقسیم می گردد.

ادامه اجرای طرح فاصله گذاری در تاکسی ها ، تقسیم کرایه نفر چهارم بین 3 مسافر

به گزارش مجله ویراپارس، علیرضا قنادان در مصاحبه با فارس درباره افزایش نرخ کرایه های تاکسی در پایتخت، گفت: برچسب گذاری کرایه های جدید بر روی تاکسی ها از روز گذشته شروع شده و معمولاً این اقدام به صورت تدریجی و طی دو تا سه هفته انجام می گیرد.

وی اضافه نمود: شهروندان بر اساس برچسب موجود بر روی شیشه تاکسی می توانند از نرخ کرایه های جدید در سال 99، اطلاع یابند در غیر این صورت با مراجعه به سایت سازمان تاکسیرانی می توانند از نرخ کرایه های سال 99 اطلاع یابند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران با اشاره به اینکه حداکثر نرخ افزایش کرایه های تاکسی برای سال جاری 25 درصد و حداقل 18 درصد است، گفت: شهروندان در صورت مشاهده تخلف رانندگان تاکسی و درخواست جهت دریافت کرایه بیشتر می توانند گزارشات خود به وسیله شماره 48048 اطلاع دهند و یا در پایانه ها به عوامل کنترل نظارت و گشت سازمان تاکسیرانی مراجعه نمایند.

قنادان با بیان اینکه در پایتخت بیش از 700 خط تاکسی وجود دارد، گفت: اجرای فاصله گذاری اجتماعی در تاکسی ها همچنان پابرجا است لذا از شهروندان درخواست داریم که اگر راننده تاکسی بیش از دو مسافر در جایگاه عقب سوار کرد، به وسیله سامانه 1888 به سازمان تاکسیرانی اطلاع دهند و از سوار شدن بر این تاکسی ها نیز بپرهیزند.

وی گفت: همچنین نرخ کرایه تاکسی که دو مسافر در جایگاه عقب سوار نمایند بیشتر از قبل اجرای طرح فاصله گذاری است به صورتی که کرایه نفر چهارم بین سه مسافر دیگر تقسیم می گردد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: در حال حاضر نرخ پایه کرایه ها بر اساس مبنای سه مسافر در تاکسی است که افزایش 25 درصدی متفاوت از آن است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 994

به "ادامه اجرای طرح فاصله گذاری در تاکسی ها ، تقسیم کرایه نفر چهارم بین 3 مسافر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه اجرای طرح فاصله گذاری در تاکسی ها ، تقسیم کرایه نفر چهارم بین 3 مسافر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید