کدام ستاره پرسپولیس از پنالتی زدن ترسید؟

به گزارش مجله ویراپارس، خبرنگاران: پرسپولیس با شکست درضربات پنالتی مقابل استقلال، از گردونه رقابت های جام حذفی کنار رفت. این تیم در حالی بازی را به رقیب سنتی اش واگذار کرد که پنالتی پنجم و سرنوشت ساز را مهدی عبدی، بازیکن جوان و کم تجربه اش به هدر داد.

کدام ستاره پرسپولیس از پنالتی زدن ترسید؟

به گزارش خبرنگاران، بعد از بازی شایعه شد که مهدی عبدی اصلا قرار نبوده پنالتی زن اصلی پرسپولیس در بین 5 نفر باشد، ولی از آنجا که یکی از بازیکنان عظیم پرسپولیس از زدن ضربه پنالتی امتناع نموده است او مجبور شده پشت ضربه پنالتی بایستد و از آنجا که تمرکز لازم را نداشته آن را به هدر داده است.

این شایعه آن قدر زود دست به دست شد که خبر رسید بازیکنی که از پنالتی زدن در دربی طفره رفته احمد نوراللهی، یکی از کاپیتان های پرسپولیس در این فصل است. او البته فصل پیش هم در ملاقات برابر استقلال که به ضربات پنالتی کشیده شد ضربه پنالتی اش را به هدر داد و به همین دلیل، ظاهرا، به کادر فنی اعلام نموده برابر استقلال پنالتی نمی زند.

اگرچه این موضوع تا همین دیروز در حد شایعه بود و نمی شد به طور حتم از احمد نوراللهی نام برد، ولی امروز روزنامه ایران ورزشی در مطلبی بسیار معین اعلام نموده که بازیکن پرسپولیسی که از پنالتی زدن ترسیده احمد نوراللهی است. البته این روزنامه هم نام احمد را به وضوح نیاورده، ولی کد بسیار معینی داده است. در بخشی این مطلب آمده است: فرشید ناماعیلی که چند سال پیش با زدن پنالتی چیپ شانس پیروزی از تیمش را گرفت و به شدت مغضوب طرفداران واقع شد در دربی روز پنجشنبه با شجاعت پشت ضربه رفت و پنالتی اش را به تور دروازه پرسپولیس دوخت تا به این ترتیب ثابت کند که خراب کردن و از دست دادن پنالتی در یک بازی عظیم و مهم ممکن است برای هر بازیکنی رخ دهد، اما چرا در تیم پرسپولیس بازیکن بسیار باتجربه اش به بهانه آنکه پارسال در دربی جام حذفی پنالتی از دست داده، پشت ضربه پنالتی قرار نمی گیرد؟ این امتناع و خودداری مصداق عظیم نافرمانی از حرف سرمربی است و به نظر اصلاً علت کافی و لازم برای پنالتی نزدن یک بازیکن محسوب نمی گردد.

به گزارش خبرنگاران، در این مطلب در حالی نامی از نوراللهی نیامده که کاملا معین است منظور همین بازیکن است! پرسپولیس فصل پیش برابر استقلال دو ضربه پنالتی را هدر داد که یکی نوراللهی بود و دیگری اوساگونا. اوساگونا که از این تیم رفته و فقط نوراللهی به جای مانده است که با این کُد، معین است که منظور احمد نوراللهی است.

منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1719

به "کدام ستاره پرسپولیس از پنالتی زدن ترسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام ستاره پرسپولیس از پنالتی زدن ترسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید