هفته پیش روی شبکه نمایش در قرق بازیگر مطرح آمریکایی

به گزارش مجله ویراپارس، شبکه نمایش این هفته در کنار پخش نوستالژی های ایرانی، در بخش صحنه گران فیلم هایی با بازی نیکلاس کیج بازیگر مطرح آمریکا روی آنتن می برد.

هفته پیش روی شبکه نمایش در قرق بازیگر مطرح آمریکایی

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، شبکه نمایش از شنبه تا آدینه ساعت 21 به ترتیب به مرور آثار نیکلاس کیج می پردازد و فیلم هایی، چون عظیم کردن آریزونا، بانکوک خطرناک، هواپیمای محکومین، هواشناس، کوه سرخ غرب، تراست ایموس و اندرو را پخش خواهد نمود.

این شبکه در بخش ژانر منتخب هفتگی خود نیز به فیلم هایی با مضمون حیوانات و حیات وحش می پردازد و فیلم های نهنگ آزاد، توگو، شیر سفید، عظیم تر از زندگی، امی و غاز های وحشی، دوما و اسب رویایی ساعت 19 روی آنتن می رود.

همچنین از شنبه 25 بهمن ماه تا اول اسفندماه به ترتیب فیلم های: عموی خسیس من، شکوه عشق، چراغ روشن چراغ خاموش، چندروز بیشتر، کیمیا، نام و نام خانوادگی و بادام های تلخ ساعت 13 از شبکه نمایش پخش خواهند شد.

در هفته پیش رو فیلم های باکس ساعت 23 این شبکه به ترتیب نجات آقای وو، نقشه فرار، طبقه هفتم، دسته گل آخر، جزیره شاتر، بیگانه تنها و ربوده شده 3 هستند.

همچنین علاقه مندان فیلم های کلاسیک می توانند فیلم های کلاسیک دکتر دولیتل، نفس دوباره، رویاها، سرداب و پاندول، قاتلین پیرزن، گذرگاه تاریک و جویندگان را از شنبه تا آدینه مشاهده نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1483

به "هفته پیش روی شبکه نمایش در قرق بازیگر مطرح آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفته پیش روی شبکه نمایش در قرق بازیگر مطرح آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید