لیورپول 4 - 0 ساوتهمپتون؛ تیم کلوپ رقیب ندارد

به گزارش مجله ویراپارس، لیورپول با ارائه نمایشی درخشان در نیمه دوم با چهار گل ساوتهمپتون را مغلوب کرد.

لیورپول 4 - 0 ساوتهمپتون؛ تیم کلوپ رقیب ندارد

به گزارش گروه ورزشی مجله ویراپارس، اگر چه شاگردان یورگن کلوپ در نیمه نخست قادر به خلق موقعیت چندانی روی دروازه ساوتهمپتون نبودند، اما در نیمه دوم کار حریف را یکسره نموده و پیروز شدند با رجحان 0-4، یک گام دیگر به قهرمانی زودهنگام نزدیک شوند.

اولین فرصت بازی در دقیقه 20 و با پاس چمبرلین برای محمد صلاح ایجاد شد، اما ضربه محکم ستاره مصری راهی به دروازه ساوتهمپتون نیافت. در دقیقه 27 این ساوتهمپتون بود که فرصت بسیار خوبی برای زدن گل اول داشت، اما ضربه جنپو روی ارسال لانگ با عکس العمل تماشایی آلیسون همراه شد.

در دقیقه 32 لیورپول موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی داشت، اما مک کارتی ابتدای ضربه فن دایک و در ادامه ضربه والی محمد صلاح را مهار نموده و دروازه تیمش را نجات داد.

دقایقی بعد و روی اشتباه ماتیپ، اینگس فرصت خوبی برای پیش انداختن تیمش داشت، اما ضربه زمینی او را آلیسون با پا مهار کرد. در دقایق انتهای نیمه اول نیز اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و ملاقات دو تیم لیورپول و ساوتهمپتون با تساوی بدون گل در 45 دقیقه نخست به اتمام رسید.

اما لیورپول نیمه دوم را هجومی شروع کرد و در دقیقه 47 به گل دست یافت. پاس روبرتو فرمینو در گوشه سمت چپ محوطه به مبرلین رسید و او با یک ضربه زمینی و دقیق پیروز شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.

اما حملات لیورپول ادامه یافت و این تیم در دقیقه 60 به گل دوم هم دست یافت. این بار هم فرمینو در نقش گلساز ظاهر شده و پاس رو به عقب او به جوردن هندرسون رسید و او با ضربه ای دقیق زننده گل دوم تیمش لقب گرفت.

این انتها کار نبود و مرسی سایدی ها در دقیقه 72 به گل سوم نیز دست یافتند. این بار جوردن هندرسون از سمت راست با یک پاس دقیق، محمد صلاح را در موقعیتی تک به تک قرار داد و ستاره مصری با نزدیک شدن به دروازه، با یک ضربه ای زمینی فنی پیروز به زدن گل سوم شد.

در دقیقه 78 ابتدای ضربه فرمینو به زیبایی توسط مک کارتی مهار شد و در ریباند نیز دروازه بان ساوتهمپتون توانست عکس العمل خوبی روی ضربه فابینیو نشان دهد.

در دقیقه 92 لیورپول به گل چهارم رسید. پاس عرضی فرمینو در موقعیتی بسیار خوب در دهانه دروازه به محمد صلاح رسید تا او باز هم پیروز به گلزنی گردد و لیورپول با چهار گل ساوتهمپتون را شکست دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 766

به "لیورپول 4 - 0 ساوتهمپتون؛ تیم کلوپ رقیب ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیورپول 4 - 0 ساوتهمپتون؛ تیم کلوپ رقیب ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید