قتل رفیق در رقابت عشقی

به گزارش مجله ویراپارس، پسری جوان که دوستش را در جریان رقابت عشقی به قتل رسانده است، بعد از دستگیری به جرمش اعتراف کرد.

قتل رفیق در رقابت عشقی

تحقیقات درباره این پرونده زمانی در دستور کار کارآگاهان جنایی استان فارس نهاده شد که آن ها متوجه شدند پسری جوان به نام حسام در درگیری خیابانی هدف ضربه چاقو نهاده شده و با اینکه بعد از انتقال او به بیمارستان، پزشکان کوشش کردند وی را نجات بدهند، اما این پسر به علت شدت جراحت و خون ریزی جانش را از دست داد.

کارآگاهان در گام نخست به محل وقوع جنایت که مقابل یک آرایشگاه بود رفتند و به پرس وجو از مرد آرایشگر پرداختند. او گفت: مقتول مشتری من بود و زمان حادثه من داشتم موهایش را کوتاه می کردم که پسری جوان وارد مغازه شد و مستقیم به سمت مشتری ام رفت. آن دو با هم بگومگو کردند. تذکر دادم اینجا محل کسب من است و اگر می خواهند دعوا نمایند باید بیرون بروند. دو پسر از مغازه خارج شدند و به دعوا ادامه دادند. لحظاتی بعد دوستان قاتل هم سر رسیدند و نزاع بالا گرفت. در نهایت پسر غریبه مشتری من را زد و فرار کرد. مأموران با هدایت های این فرد و سایر شهود، سرنخ های اولیه ای را به دست آوردند و سپس پی بردند قاتل یکی از دوستان حسام به نام جمشید است که 18 سال بیشتر ندارد. وقتی پلیس برای دستگیری جمشید به خانه او مراجعه کرد معلوم شد او فراری شده است. به این ترتیب عملیات جست وجو آغاز شد و در نهایت جمشید به دام افتاد.

متهم بعد از انتقال به پلیس آگاهی تحت بازپرسی نهاده شد و ضمن اعتراف به قتل گفت: من و حسام با هم دوست بودیم. او چندی قبل درحالی که با من صحبت می کرد گفت به تازگی با دختری آشنا و به او علاقه مند شده است. حسام گفت خیلی آن دختر را دوست دارد، اما یک مشکل عظیم وجود دارد و آن هم این است که پسری دیگر هم به همان دختر علاقه دارد. حسام گفت باید آن پسر را پیدا و کاری کند او از میدان به در گردد. آن روز من حرف هایش را زیاد جدی نگرفتم تا اینکه بعد از مدتی فهمیدم هر دو نفر ما عاشق یک دختر هستیم و در واقع حسام سعی می نماید دل دختر مورد علاقه من را به دست بیاورد. از همان زمان بود که اختلافات ما آغاز شد و چند بار با هم مشاجره کردیم.

متهم ادامه داد: چند روز قبل حسام سراغم آمد و با پرخاشگری خواست آن دختر را رها کنم. من هم جوابش را دادم و با هم درگیر شدیم، اما دعوا با وساطت دیگران تمام شد تا اینکه این بار من تصمیم گرفتم با او درگیر شوم و کاری کنم دختر مورد علاقه ام را فراموش کند. به همین علت درحالی که یک چاقو برداشته بودم، سراغش رفتم و با او درگیر شدم و بدون اینکه بخواهم دوستم را کشتم.

بنا بر این گزارش متهم درحال حاضر در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1703

به "قتل رفیق در رقابت عشقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل رفیق در رقابت عشقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید