شفر: احساس خوب و مثبتی نسبت به بازی فردا دارم، این السد تیمی نیست که با پرسپولیس بازی کرد، تیم های عربی در آزادی عصبی می شوند

سرمربی تیم فوتبال استقلال از لیگ قهرمانان آسیا به عنوان یک اتفاق بزرگ یاد و تأکید کرد که نسبت به بازی فردا احساس خوب و مثبتی دارد.

شفر: احساس خوب و مثبتی نسبت به بازی فردا دارم، این السد تیمی نیست که با پرسپولیس بازی کرد، تیم های عربی در آزادی عصبی می شوند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل السد قطر در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: لیگ قهرمانان یک اتفاق و مسابقه فوتبال بزرگ است و همه اعضای کادر فنی و بازبکنان با یک احساس مثبت به این بازی می آیند.

احساس خوب و مثبتی نسبت به بازی فردا دارم وی در ادامه اضافه کرد: احساس خوب و مثبتی نسبت به بازی فردا دارم. فکر می کنم بودند تعدادی که در گذشته فکر نمی کردند ما به اینجا بیاییم و درباره رسیدن به مرحله نیمه نهایی صحبت کنیم. اینجا آمدن ما به خاطر کار تیمی و روحیه تیمی استقلال بود. اگر ما به این مرحله رسیده ایم، به خاطر کار مثبت تیمی مان بوده است. از طرفی یکی از دلایل اصلی حضور ما در این مرحله به خاطر حمایت طرفداران استقلال بوده است.

این السد تیمی نیست که با پرسپولیس بازی کرد سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال همچنین اعلام کرد: السد تیم گذشته نیست که مقابل پرسپولیس بازی کرد. آنها دو بازیکن خیلی خوب گرفته اند.

هواداران ما را به جلو هُل بدهند شفر از آمادگی تیمش یاد کرد و گفت: ما برای این بازی آماده هستیم، اما هنوز به آمادگی صددرصد نرسیده ایم، چرا که پنج بازیکن از ما جدا و پنج بازیکن جدید اضافه گردیده اند. هر روز با تیم کار می کنیم تا تیم آماده گردد. به هرحال امیدواریم فردا استادیوم پر از تماشاگر گردد. بسیار بسیار مهم است که هواداران مثل بازی با الریان قطر، العین امارات و ذوب آهن اصفهان حمایت نمایند و ما را به جلو هُل بدهند، با این شرایط فکر می کنم بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

برای بازی برگشت احتیاجمندیم که فردا نتیجه خوبی بگیریم وی توضیح داد: اعضای تیم از کادر فنی و بازیکنان دقیقه به دقیقه منتظر بازی فردا هستند و بابت آن خوشحال هم هستند و می گویند فردا روز ما خواهد بود. ما احتیاجمندیم برای دیدار برگشت نتیجه خوبی بگیریم. بازی برگشت ما دو روز بعد از تاریخ فیفادی و چهار روز پس از بازی در لیگ برتر انجام می گردد و نمی توانیم این موضوع را بپذیریم. می دانیم که السد یک هفته به خاطر رویارویی با استقلال بازی نداشت.

تماشاگران بدون لیزر و ترقه بیایند و فقط از تیم شان حمایت نمایند سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد: امروز آخرین تمرین ما خواهد بود و همه اعضای کادر فنی و بازیکنان برای دیدار فردا تمرکز می نمایند، اما نکته مهم پر شدن استادیوم خواهد بود. ما بهترین تماشاگران آسیا را داریم و مهم این است که بدون لیزر و ترقه بیایند و فقط از تیم شان حمایت نمایند. همه باید برای بازی خوب کوشش نمایند.

تیم ما می داند برای بازی فردا باید چه کاری انجام دهد شفر با امیدواری در مورد دیدار فردای تیمش صحبت کرد و گفت: من اعتمادبه نفس دارم و مطمئنم تیم ما می داند برای بازی فردا باید چه کاری انجام دهد و اگر همه تیم با تمام توان بجنگند می توانیم بازی را ببریم.

احتیاج داریم که بازیکنان برای ضربه آخر محکم باشند وی در واکنش به این سؤال که بهتر نیست به جای استفاده از سیستم 1-3-2-4 از دو مهاجم در نوک حمله بهره ببرید؟، توضیح داد: ما با یک مهاجم بازی نمی کنیم، بلکه با دو سه مهاجم بازی می کنیم. زمانی که توپ را داریم هر دو بازیکن چپ و راست مان وارد محوطه جریمه می شوند. ما شانس های زیادی مقابل پارس جنوبی و فولاد خوزستان داشتیم. چیزی که احتیاج داریم این است که بازیکنان برای ضربه آخر محکم باشند و بگویند این توپ مال من است. هافبک های تهاجمی هم باید برای گل زدن وارد محوطه جریمه شوند. اگر تیمی مانند فولاد بیشتر برای دفاع جمع گردد بازیکنان ما باید بیشتر پاسکاری نموده، شوت زده و ارسال های خوبی داشته باشند. اجازه دهید پس از بازی فردا در این مورد بیشتر صحبت کنیم.

کریمی بازیکن تأثیرگذاری است و ما به حضورش احتیاج داریم سرمربی استقلال درباره دلیل تعویض علی کریمی در دیدار مقابل فولاد خوزستان گفت: من هفته گذشته هم دلیل تعویض علی کریمی را بیان کردم. علی کریمی باید همیشه آماده باشد. او بازیکن تأثیرگذاری است و ما به حضورش احتیاج داریم.

تیم های عربی وقتی استادیوم آزادی را پر می بینند عصبی می شوند شفر در مورد اینکه هواداران استقلال از قیمت بالای بلیت بازی فردا ناراحت هستند، گفت: قیمت بلیت ها را نمی دانم. من الآن سرمربی هستم و اگر مسئولیت مدیریتی داشتم می توانستم قیمت بلیت ها را کم کنم، چیزی که اهمیت دارد پر شدن استادیوم است. تیم هایی مانند الریان یا العین یا ذوب آهن وقتی به استادیوم آزادی می آیند استادیوم را پر ببینند، عصبی می شوند. فضایی که در استادیوم آزادی ایجاد می گردد به خاطر هواداران فوق العاده استقلال است.

دلیل موفقیت استقلال در فصل گذشته هماهنگی بود شفر در واکنش به این پرسش که به نظرش بازیکنانی مثل علی کریمی و فرشید باقری می توانند جای خالی امید ابراهیمی را در تیم استقلال پر نمایند، گفت: بله، علی کریمی یکی از بهترین بازیکنان آسیاست. طبیعی است که هر بازیکنی که به هر تیم جدیدی می رود تا در آن تیم جا بیفتد و به وظایفش آشنا گردد، زمان می برد. کریمی بازیکنی است که می تواند تیم ما را در مسیر درست قرار دهد. او بازیکنی با پتانسیل بالاست و هیچ مشکلی ندارد و می تواند تیم ما را در مسیر خود قرار دهد، فرشید باقری هم همین طور است. او علی رغم شرایطی که دارد و همه شما آن را می دانید روز گذشته با تمرکز بالا مانند سایر بازیکنان در تمرین شرکت کرد. دلیل موفقیت استقلال در فصل گذشته هم همین هماهنگی بود. بازیکنان جدید مانند الحاجی گرو و بازیکنان دیگر زمانی که به تیمی اضافه می شوند با تمرینات گروهی به هماهنگی لازم می رسند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در سرانجام گفت: از حضور شما تشکر می کنم و امیدوارم فردا در استادیوم شما را ببینم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مهر 1397 بروزرسانی: 26 مهر 1398 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 21

به "شفر: احساس خوب و مثبتی نسبت به بازی فردا دارم، این السد تیمی نیست که با پرسپولیس بازی کرد، تیم های عربی در آزادی عصبی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: احساس خوب و مثبتی نسبت به بازی فردا دارم، این السد تیمی نیست که با پرسپولیس بازی کرد، تیم های عربی در آزادی عصبی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید