رییس دانشگاه ولیعصر رفسنجان ابقا شد

دکتر منصور غلامی، وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکترمحمدعلی دهقان را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه ولیعصر رفسنجان ابقا کرد.

رییس دانشگاه ولیعصر رفسنجان ابقا شد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم آمده است: ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده تان و به استناد تبصره 1 ماده 4 آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری برای مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه ولیعصر رفسنجان ابقاء می شوید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جناب عالی و بر اساس اهداف، سیاست ها و برنامه های تقدیم گردیده بهمجلس شورای اسلامی و بهره مندی از تجربه های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترمو جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام های مؤثری بردارید.

انتظار می رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت المال و اعمال سیاست های مؤثر صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت تلاش و اهتمام خویش را به کار برید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 42

به "رییس دانشگاه ولیعصر رفسنجان ابقا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس دانشگاه ولیعصر رفسنجان ابقا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید