دکوراسیون اتاق کودک - تخت کودک ، چیدمان اتاق بچه

به گزارش مجله ویراپارس، دکوراسیون اتاق کودک یکی از مسائل بسیار مهمی است که والدین هنگام طراحی اتاق بچه بایستی به آن توجه داشته باشند. مدل ، طراحی و چیدمان اتاق کودک بستگی به عوامل زیادی از جمله جنسیت بچه ، سن کودک ، علایق و .. بستگی دارد که حتما بایستی در طراحی اتاق کودک به این مسائل توجه کرد. بچه ها بسته به اقتضای سنشان دوست دارند در محیطهای مختلفی زندگی نمایند و زندگی در این محیط ها (اتاق کودک) تاثیر زیادی در رفتار ، اهداف و حتی آینده کودک میگذارد.

دکوراسیون اتاق کودک - تخت کودک ، چیدمان اتاق بچه

جهت دریافت خدمات آلاچیق های چوبی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

بطور کلی در طراحی دکوراسیون اتاق کودک جدا از مورد علایق بایستی از رنگهای شاد ، طرحهای جذاب کارتونی و … استفاده کرد. یکی از موارد مهم دیگر نیز موضوع دیوار اتاق کودک است. در ابتدا سعی شود دیوار اتاق کودک رنگ روشن و شاد استفاده شود ، مثلا اگر میخواهید دیوار اتاق کودک را رنگ آبی نمایید حتما از آبی آسمانی روشن استفاده شود نه از آبی پر رنگ ، مورد بعدی استفاده از برچسبها بر روی دیوار اتاق بچه می باشد. استفاده از برچسب شخصیتهای کارتونی مورد علاقه کودک باعث میشود کودک در اتاق خود احساس احتی بکند و بیشتر به اتاق خود مقید باشد . عاوه بر آن استفاده از علایق کودک در طراحی اتاق وی باعث میشود که بچه بیشتر در اتاق خود بماند که این موضوع باعث راحتی پدر و مادر نیز خواهد شد.

انتخاب تخت کودک نیز می تواند از موارد حائز اهمیت باشد، تخت کو.دک نیز بایستی با توجه به پسر یا دختر بودن بچه انتخاب شود ، استفاده از رنگهای خاص و همچنین استفاده از مدلهای خاص در تخت بچه می تواند جذابیت زیادی برای وی ایجاد کند ، مثلا تخت کودک به شکل ماشین برای پسر و یا تخت باربی برای کودک دختر می تواند بسیار جذاب باشد و باعث شود کودک به راحتی شبها در تختخواب خود بخوابد.

منبع: اتاق
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 941

به "دکوراسیون اتاق کودک - تخت کودک ، چیدمان اتاق بچه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون اتاق کودک - تخت کودک ، چیدمان اتاق بچه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید