تهدید دوباره پرسپولیس از سوی سرمربی، کالدرون اولتیماتوم داد!

به گزارش مجله ویراپارس، به گزارش خبرنگاران، بر هیچکس پوشیده نیست که باشگاه پرسپولیس با چه مسائل بزرگ اقتصادی و اقتصادی روبرو است. این باشگاه انواع و اقسام تهدیدات و مسائل را پیش روی خود می بیند و بعید است که با این شرایط به زودی بتواند این موانع را پشت سر بگذارد.

تهدید دوباره پرسپولیس از سوی سرمربی، کالدرون اولتیماتوم داد!

از شکایت اسپانسرهای قبلی پرسپولیس گرفته تا مطالبات باقیمانده از فصل گذشته برخی از بازیکنان؛ از بدهی های اقتصادیاتی تا شکایت برانکو ایوانکوویچ و ماریو بودیمیر سرمربی و بازیکن فصل گذشته به فیفا که این باشگاه را تا لبه پرتگاه پیش برده است همه و همه باعث شده تا مدیرعامل پرسپولیس برای ادامه کار تحت فشار قرار بگیرد.

در این شرایط و اوضاع نابسامان پرسپولیس مدتی است با تهدید دیگری روبرو شده؛ تهدیدی از سوی گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم که گویا هربار با مصاحبه هایش باشگاه را بیشتر تحت فشار قرار می دهد.

کالدرون در هفته های گذشته بارها از مسائل اقتصادی گلایه نموده بود. او بعد از بازی با شاهین بوشهر گفته بود: من از اول از مدیر باشگاه خواسته ام که طلب های سال گذشته بازیکنان را پرداخت کند. من هم 4 ماه است که اینجا هستم. توقع دارم که قرارداد من و دستیارانم پرداخت گردد. از جیب خودم هزینه هایی کردم که هنوز باشگاه به من برنگردانده است. این ها اولویت ها هستند. باید ببینیم تا دسامبر مسائل ما حل می گردد یا خیر.

سرمربی پرسپولیس که تا 12 روز پیش با زبان نرم تری درباره مسائل صحبت می کرد، امروز شفافتر از این مسائل گلایه داشت و حتی در خلال صحبت هایش به نوعی تهدید به جدایی از پرسپولیس نموده است.

کالدرون در تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران ابتدا از اینکه باشگاه زمین چمن را با شن ترمیم ننموده، گلایه کرد و گفت: وقتی شرایط زمین خوب نیست، داخل آن شن می ریزند تا منافذ را پر کند و بعد زمین را صاف می نمایند ولی ظاهرا حتی پول برای خرید شن نبوده و من نگرانم. شن چیز گرانی نیست.

وی سپس در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسید تا چه زمانی این شرایط را در پرسپولیس تحمل می نماید، گفت: تا ماه دسامبر با باشگاه همکاری و سعی می کنم با باشگاه راه بیایم. وظیفه من این است با باشگاه راه بیایم و نباید کاری کنم تا دسامبر به باشگاه آسیب برسد. بعد آن، زمانی داریم که می توانیم تصمیم بگیریم. تا آن موقع می بینید که با جان و دل برای باشگاه کار می کنم.

در واقع کالدرون که -به حق- خواستار دریافت مطالباتش شده است، با مصاحبه های خود باشگاه را تحت فشار می گذارد که تا یک ماه دیگر مسائل اقتصادی را برطرف کند وگرنه تصمیم دیگری - احتمالا جدایی از تیم- را می گیرد. البته تجربه نشان داده است این نوع تهدیدها در فوتبال ایران بیشتر جواب می دهد و مربیان می توانند راحت تر و زودتر به مطالبات خود دست یابند؛ اتفاقی که چندی پیش برای مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی رخ داد و در نهایت فدراسیون فوتبال با یاری دولت قرارداد این مربی را پرداخت کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 568

به "تهدید دوباره پرسپولیس از سوی سرمربی، کالدرون اولتیماتوم داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید دوباره پرسپولیس از سوی سرمربی، کالدرون اولتیماتوم داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید