آرای بازی جنجالی هندبال اعلام شد، محرومیت سه بازیکن تیم خائیز

به گزارش مجله ویراپارس، به گزارش خبرنگاران، کمیته انضباطی فدراسیون هندبال پس از برگزاری چندین جلسه و آنالیز تمامی موارد و اتفاقات مورد بحث ملاقات بین تیم های فراز بام خاییز دهدشت و سپاهان اصفهان با حضور اعضا به موضوع شکایت تیم زغال سنگ طبس در مورد مسائل به وجود آمده در این ملاقات پرداخت.

آرای بازی جنجالی هندبال اعلام شد، محرومیت سه بازیکن تیم خائیز

در این جلسات که با حضور نمایندگان حقوقی، دفتر امور مشترک فدراسیون ها و بازرسی وزارت ورزش و جوانان و دیگر اعضا تشکیل شد، ضمن آنالیز کلیه موارد و تماشای فیلم مسابقه، گزارش تخصصی کمیته فنی فدراسیون متشکل از جمعی از نخبگان و کارشناسان هندبال مورد آنالیز نهاده شد و بعضی از بازیکنان و مربیان دو تیم جهت ارائه توضیحات احضار شدند و در نهایت این کمیته رأی خود در مورد موضوعات و اتفاقات این ملاقات را بیان کرد:

1- باشگاه فرهنگی ورزشی فراز بام خائیز دهدشت و فولاد مبارکه اصفهان به نظارت مستمر، پایدار و دقیق در رعایت اصول اخلاق ورزشی و بازی جوانمردانه توسط همه دست اندرکاران زیر مجموعه در رشته ورزشی هندبال ملزم گردیدند و در این خصوص تذکر کتبی داده شد.

2- آقای مهرداد صمصامی، بازیکن باشگاه فرهنگی ورزشی فراز بام خائیز دهدشت به شش ماه محرومیت قطعی از حضور در کلیه مسابقات و پرداخت دویست و پنجاه میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

3- امیر احمدی، بازیکن باشگاه فرهنگی ورزشی فراز بام خائیز دهدشت به شش ماه محرومیت تعلیقی از حضور در کلیه مسابقات و پرداخت یکصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

4- مجتبی حیدرپور، بازیکن تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان نیز به سه ماه محرومیت تعلیقی از حضور در کلیه مسابقات و پرداخت پنجاه میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

5- در سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال کشور در بخش آقایان علی رغم اینکه قبلاً و به موجب صورتجلسه فنی و قرعه کشی مسابقات مزبور قرار بر این بوده که سه تیم از هر گروه صعود نمایند، لیکن با عنایت به شرایط و اوضاع و احوال ترسیمی و با تأمل به نظر صریح اعضای کارگروه فنی (خبرگان فنی) و نیز اعضای کمیته انضباطی در راستای احقاق حق و جلوگیری از تضییع حق باشگاه زغال سنگ طبس، از هر گروه چهار تیم به مرحله نهایی صعود می نمایند.

بازی بین دو تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و فرازبام خاییز دهدشت در 18 دی ماه با نتیجه تساوی انتها یافت. به دنبال این تساوی تیم زغال سنگ طبس با اتهام تبانی این دو باشگاه برای حذف این تیم و صعود به دور دوم به فدراسیون شکایت برد.

در پی این شکایت با اتهام تبانی نمایندگان مجلس و امور حقوقی وزارت ورزش نیز به این مسئله ورود کردند که در نهایت جلسه کمیته انضباطی این پرونده روز گذشته در محل وزارت ورزش برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1461

به "آرای بازی جنجالی هندبال اعلام شد، محرومیت سه بازیکن تیم خائیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرای بازی جنجالی هندبال اعلام شد، محرومیت سه بازیکن تیم خائیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید