6 روش برای مخفی کردن اشیای با ارزش در طول سفر

به گزارش مجله ویراپارس، گم کردن پول یا مدارک سفر می تواند یک سفر خاطره انگیز را به کابوس تبدیل کند، گاهی اوقات برای مخفی کردن اشیا باارزش باید جای خاصی را برای آن ها در نظر گرفت.

6 روش برای مخفی کردن اشیای با ارزش در طول سفر

چه موضوعی یک سفر عالی را به بدترین سفر عمرتان تبدیل می کند؟ باران؟ آب و هوای بد؟ مسائل سلامتی؟ همه این مسائل می توانند سفر را از چیزی که فکر می کردید، کمی خسته کننده تر کنند. ولی گم کردن اشیای باارزش به خصوص پول و مدارک سفر یکی از بدترین و وحشتناک ترین اتفاقات سفر است. گاهی اوقات باید وسایل ارزشمند و پول ها را جایی مخفی کرد که از دید افراد سودجو به دور باشد. در این مطلب به بررسی 6 روش کاربردی برای مخفی کردن اشیای باارزش در طول سفر می پردازیم.

پنهان کردن پول در کمربند

تمام راه هاییرا که برای مخفی کردن پول داشتید، فراموش کنید و این راه تازه را به خاطر بسپارید: مخفی کردن پول در داخل کمربندهای زیپ دار. در قسمت داخلی این کمربندها زیپ یکسره ای واقع شده است که شما می توانید پول و یا هر شیء باارزش دیگری را در آن مخفی کنید. اگر نتوانستید این کمربند را خریداری کنید، به راحتی می توانید در قسمت داخلی کمربند زیپی بدوزید. طول کمربند 48 سانتی متر است.

گذاشتن کارت ها در قاب گوشی

قسمت پشت قاب گوشی هوشمند یکی از بهترین مکان ها برای گذاشتن کارت اعتباری یا کارت شناسایی است. شما می توانید قاب هایی را خریداری کنید که این قسمت در پشت آن ها واقع شده است و می توانید کارت ها را در قسمت پشت قاب در فاصله بین قاب و گوشی قرار دهید.

حفاظت از وسایل ارزشمند در ساحل

سطل های ساحلی وسایلی هستند که برای مخفی کردن اشیای باارزش در ساحل کاربرد دارند. همان طور که در تصویر بالا می بینید این وسیله دارای ظاهری پیچ مانند است که داخل این پیچ توخالی است و شما می توانید وسایل تان را در آن قرار دهید. این پیچ بزرگ را داخل شن و ماسه های ساحل فشار دهید تا کاملا به داخل شن و ماسه ها رفته و سپس وسایل تان را در آن قرار داده و درب آن را بگذارید. حالا می توانید زیرانداز را روی آن بیندازید و با خیال راحت استراحت کنید.

مخفی کردن پول برای شرایط ضروری

داشتن پول برای شرایط ضروری موضوع مهمی است که در سفر باید به آن توجه شود. شما می توانید در داخل دمپایی یا کفش راحتی خود سوراخی به اندازه کارت ها و پول هایتان تعبیه کنید و سپس آن ها را داخل سوراخ قرار دهید تا در شرایط ضروری مطمئن باشید که اندازهی پول همراه تان دارید.

کفش هایی با جیب های مخفی

کفش هایی در بازار پیدا می شوند که در داخل شان جیب های مخفی دارند و برای مخفی کردن پول بهترین مکان هستند. یکی از این کفش ها، کفش رانگاروس (KangaROOS) است، ولی نمونه های متفاوت دیگری در بازار پیدا می شوند. حتی اگر نتوانستید کفشی پیدا کنید که جیب مخفی داخلش داشته باشد می توانید کفش سفرتان را یک شماره بزرگ تر از اندازه واقعی پایتان خریداری کنید و خودتان در داخل کفش جیب مخفی تعبیه کنید.

کیف پول قلابی

اگر باهوش باشید، در طول سفر پول هایتان را در کیف پول قرار نمی دهید. سارقان همیشه در کمین کیف پول ها هستند؛ پس شما باید همیشه یک کیف پول قلابی در جیب خود داشته باشید که خالی از پول است و پول های شما در جایی امن واقع شده است. با استفاده از کیف پول قلابی سارقان را فریب می دهید و مطمئن می شوید که آن ها سراغ اشیای باارزش تان نمی فرایند.

منبع: کجارو / smartertravel.com
انتشار: 25 اسفند 1400 بروزرسانی: 25 اسفند 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1980

به "6 روش برای مخفی کردن اشیای با ارزش در طول سفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 روش برای مخفی کردن اشیای با ارزش در طول سفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید