ماموریت عظیم؛ انتقال لژیونر استقلالی به پرسپولیس!

به گزارش مجله ویراپارس، شاید این یک انتقال دور از ذهن و باورنکردنی باشد، اما اتفاقاتی که طی ماه های اخیر برای جذب مدافع میانی در پرسپولیس شکل گرفته، پای یک گزینه شاید غیرممکن را هم به پرسپولیس باز نموده است و مذاکراتی در این رابطه نیز اجرا شده که البته تا این لحظه به نتیجه لازم نزدیک نشده است.

ماموریت عظیم؛ انتقال لژیونر استقلالی به پرسپولیس!

بعد از اینکه شجاع خلیل زاده در ابتدای فصل با ترک پرسپولیس راهی لیگ قطر شد، این تیم کار خود را برای جذب بازیکنی در این پست دنبال کرد و به گزینه های متنوعی در این رابطه رسید که مذاکره با هر کدام از آن ها با موانعی همراه بود که در نهایت به نتیجه لازم نرسید. ایمان سلیمی، فرشاد فرجی، علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی و شاهین طاهرخانی گزینه هایی بودند که مذاکرات رسمی با آن ها برای حضور در پرسپولیس صورت گرفت که هر کدام از آن ها تا این لحظه به دلیل مشکلاتی که داشتند، نتوانستند به عقد قرارداد با سرخ ها در بیایند.

اما گزینه جذابی هم در این بین وجود داشت؛ سیدمجید حسینی. مدافع جوان سابق استقلال که به شکلی عجیب از جمع آبی پوشان جدا شد و در ادامه اکنون چند فصلی است که در تیم ترابوزان اسپور بازی می نماید. بازیکنی که بار ها در بطن اخبار مربوط به جدایی از این تیم نیز قرار داشته، ولی برخلاف برآورد ها با توجه به هزینه ای که این باشگاه برای انتقال و حقوق وی متحمل شده، انتقال مدنظر مدیران تیم ترکیه ای را در پی نداشته است.

حسینی به عنوان مدافعی جوان، اما مدعی در 18 سالگی به عضویت استقلال در آمد و بعد از 4 فصل حضور در جمع آبی پوشان در ادامه با توجه به اختلاف نظری که با مدیران وقت این باشگاه داشت، با به جریان انداختن حق فسخ 100 هزار دلاری اش از این تیم جدا شد و ترکیه را مقصد بعدی خود انتخاب کرد.

ردپای شکوری و امیری در انتقال غیرمنتظره!

اکنون در شرایطی که کار انتقال مدافعان داخلی مدنظر این باشگاه به پرسپولیس تقریبا با موانع بزرگی همراه شده است، گفته می گردد سرخ ها صحبت هایی نیز با مجید حسینی برای حضور در این تیم داشته اند. البته این مصاحبه ها بیشتر مربوط به ابتدای فصل و در مقطع جدایی شجاع خلیل زاده بیشتر جدی دنبال شد. در آن مقطع پرسپولیس مذاکراتی با باشگاه ترابوزان اسپور و خصوصا این بازیکن داشت که با پیشنهادات تقریبا سختی در این راستا روبرو شد. رضایتنامه یک میلیون دلاری و دریافت حق رشد و در ادامه مبلغ درخواستی این بازیکن که در اولویت بعدی قرار داشت. گفته می گردد جرقه این مذاکره را ابراهیم شکوری معاون حال حاضر این باشگاه که در دوران بازی در تیم سایپا با مجید حسینی هم تیمی بود، شکل داده است. همچنین شاید ردپای وحید امیری که یک فصل در ترابوزان اسپور با حسینی هم تیمی بود هم در این رابطه دیده گردد.

باشگاه پرسپولیس البته بعد از دریافت پیشنهاد یک میلیون دلاری برای رضایتنامه این بازیکن از مواضع خود عقب نشسته است. با این حال آن ها امیدوارند همانند ماجرای شهریار مغانلو و مهدی ترابی که منتهی به دریافت رضایتنامه از سوی آن ها شد، شاید راهکاری برای این انتقال هم پیدا نمایند. با این حال با توجه به حضور مجید حسینی در جام جهانی و برند ملی پوش بودن این بازیکن، این انتقال بدون پرداخت مبالغ عرف در مذاکره دور از ذهن به نظر برسد.

اما اینکه باشگاه پرسپولیس در این مقطع برای انتقال بازیکن سابق استقلال دست به کار شده و مذاکراتی را دنبال نموده هم شاید جالب توجه باشد و شاید هم طی روز های آینده این مذاکرات با توجه به ناکامی آن ها برای دستیابی به گزینه ایده آل داخلی، بار دیگر از سر گرفته گردد.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1499

به "ماموریت عظیم؛ انتقال لژیونر استقلالی به پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماموریت عظیم؛ انتقال لژیونر استقلالی به پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید