رجبی: پیکان یک تیم دِنج بود ولی حالا درگیر حواشی شده است، این تیم برنامه ای به جز اوت دستی ندارد و برای یک امتیاز باید جشن بگیرد

به گزارش مجله ویراپارس، مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به انتقاد از روش بازی حریف امروز فولادی ها پرداخت و گفت که آنها در جریان بازی برنامه ای جز اوت دستی ندارند.

رجبی: پیکان یک تیم دِنج بود ولی حالا درگیر حواشی شده است، این تیم برنامه ای به جز اوت دستی ندارد و برای یک امتیاز باید جشن بگیرد

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا رجبی در نشست خبری بعد از ملاقات فولاد مقابل پیکان که با تساوی بدون گل همراه شد، گفت: امروز یک بازی سراسر حمله را به نمایش گذاشتیم. تیم پیکان با چند لایه دفاعی صرفاً دفاع می کرد و به دنبال بازی مستقیم بود و این کار ما را سخت می کرد. در اهواز همه تیم ها برای نباختن می آیند و با سیستم 1-4-5 بازی و 9 نفره روی خط دفاع می نمایند. با این وجود شانس گل داشتیم، ولی موقعیت های ما تبدیل به گل نشدند.

وی درباره حواشی پیش آمده پیش از بازی با تغییر خط کشی زمین مطرح کرد: در این باره خیلی صحبت شده است. ما می خواستیم شرایط زمین را برای مسابقات آسیایی آماده کنیم. در آسیا زمین ها استاندارد هستند و ما می خواستیم در لیگ در زمینی با عرض بیشتر بازی کنیم تا برای آسیا به هماهنگی برسیم و در صورت میزبانی در این زمین شرایط مهیا باشد. پیکان ها این موضوع را خیلی شلوغ کردند. آنها برنامه ای به جز اوت دستی ندارند و 90 درصد تاکتیک آنها روی اوت دستی است. وقتی اعتراض کردند و ناظر بازی درخواست کرد زمین کوچک گردد، ما استقبال کردیم و فوراً زمین را کوچک کردیم. اصلاً مسئله ای از این بابت وجود نداشت.

مربی فولاد درباره تساوی به دست آمده در این بازی یادآور شد: صد درصد از خودمان ناراضی بودیم. این بازی ما را به صدر جدول نزدیک تر می کرد، ولی امتیاز از دست دادیم. در 16 بازی قبلی که در استادیوم اختصاصی ما برگزار شده هیچ تیمی پیروز به کسب برد نشده است و این نشان می دهد همه تیم ها در اهواز برای تک امتیاز می آیند. ما باید این ضعف را رفع و بیشتر موقعیت ایجاد کنیم. درست است که در بازی تیم ها را تحت فشار قرار می دهیم، ولی باید از موقعیت ها ی مان بیشتر استفاده کنیم.

رجبی درباره داوری این بازی گفت: داور قضاوت نسبتاً خوبی انجام داد. البته وقت های تلف شده مقداری کم گرفته شد. با کوچکترین برخورد بازیکنان حریف خود را به زمین می انداختند، ولی داور در نیمه اول فقط یک دقیقه وقت اضافه گرفت. درست است که داوران جوان هستند و برای دریافت وقت های اضافه استرس دارند، ولی این حربه ای شده است برای بعضی ها که مقابل تیم های قوی وقت کشی نمایند. در کل از داوری راضی بودیم و شرایط خوب بود.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا پیش از شروع بازی مربیان فولاد به سمت نیمکت تیم میهمان نرفتند، اشاره نمود: این سؤال را باید از تیم های دیگر هم داشته باشید، چون در هفته های گذشته هم خیلی از تیم ها این کار را نکردند. صحبت ها و حواشی که از سمت نیمکت حریف وجود دارد، باعث شد ما هم ترجیح بدهیم این کار را نکنیم. شما ببینید چند تیم به سمت نیمکت آنها (پیکان) نرفتند. می دانید که در فوتبال ما همه چیز فوتبال نیست و بحث های دیگری هم وجود دارد.

مربی فولاد در انتها یادآور شد: پیکان یک تیم دِنج و با امکاناتی است که یک مربی می تواند خیلی راحت کارش را در این باشگاه پیش ببرد. این تیم در سال های گذشته اصلاً حواشی نداشته، ولی سال جاری اکثراً درگیر حواشی است. این موضوع باید توسط کمیته داوران آنالیز گردد. آنها امروز هم موقعیتی نداشتند و باید بابت یک امتیازی که دریافتد، جشن بگیرند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

ادامه دارد..

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1456

به "رجبی: پیکان یک تیم دِنج بود ولی حالا درگیر حواشی شده است، این تیم برنامه ای به جز اوت دستی ندارد و برای یک امتیاز باید جشن بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رجبی: پیکان یک تیم دِنج بود ولی حالا درگیر حواشی شده است، این تیم برنامه ای به جز اوت دستی ندارد و برای یک امتیاز باید جشن بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید