سیاست های جدید چین برای تقویت خطوط هوایی این کشور

به گزارش مجله ویراپارس، کشور چین با تقویت خطور هوایی خود قصد دارد کم کم جایگاه بهتری را در میان رقبای آسیایی در حمل و نقل هوایی دست و پا کند و از این رو با سیاست های جدیدی که به یک مسیر، یک شرکت هواپیمایی معروف شده است قصد دارد پروازهای داخلی و خارجی را سازماندهی و جهتهدی مجدد کند تا این ناوگان رو به رشد و رساندن خود در سطح جهانی باشد.

سیاست های جدید چین برای تقویت خطوط هوایی این کشور

چین قصد دارد خط مشی خطوط هوایی خود را تسهیل کند، زیرا کشور منتظر سیاست یک مسیر، یک خط هوایی است که موجب رشد بیشتر گردشگری داخلی و بین‌المللی خواهد شد. تور چین در حال ورود به عصر جدیدی از رقابت در مسیرهای طولانی پرواز بین شرکت‌های هواپیمایی دولتی و شرکت‌های هواپیمایی خصوصی است.

در سیستم جدید، که به رشد صنعت گردشگری تور چین کمک خواهد کرد، هر مسیر طولانی در اختیار یک شرکت هواپیمایی قرار خواهد گرفت.

اداره هواپیمایی شهری چین اعلام کرده که این حرکت جدید، به رسمیت شناختن طبیعت در حال تغییر بازار حمل و نقل هوایی چین است. این کشور همچنین در حال آماده شدن برای افتتاح دومین فرودگاه بین‌المللی پکن در سال 2019 است.

هیئت مدیره هواپیمایی اداره هوایی کشور چین همچنین گفت که مسیرهای بین‌المللی را براساس اینکه توافقنامه حمل و نقل هوایی چین با کشور مقصد تا چه حد گسترش یابد، به دو دسته تقسیم خواهد کرد.

تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی دولتی برای یک گروه از مسیرها، بدون محدودیت خواهند بود، در حالی که برخی از محدودیت‌ها بر روی دیگر شرکت‌ها قرار خواهد گرفت.

این اقدامات از اول اکتبر 2018 (9 مهر 1397) آغاز خواهد شد. اداره هواپیمایی شهری چین (CAAC)، یک پیش نویس مقررات پیشنهادی را در ماه آگوست، صادر کرد.

اداره هواپیمایی شهری چین، سیاست یک مسیر، یک شرکت هواپیمایی را در سال 2009 برای مسیرهای طولانی‌تر اجرا کرد تا از رقابت شدید میان شرکت‌های هواپیمایی غالبا دولتی در مسیرهایی که به دست آوردن سود از آن‌ها سخت بود، جلوگیری کند. سه شرکت هواپیمایی بزرگ دولتی کشور چین، هواپیمایی چین (Air China)، هواپیمایی شرقی چین (China Eastern Airlines) و هواپیمایی جنوبی چین (China Southern Airlines) هستند.

انتشار: 11 خرداد 1397 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 2

به "سیاست های جدید چین برای تقویت خطوط هوایی این کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاست های جدید چین برای تقویت خطوط هوایی این کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید